Recovery Disc Creator bląd 20

Witam:) Podczas nagrywania płytki recovery przez program wyżej wymieniony napotkałem się z takim blędem…

. Zmarnowałem juz 2 płyty DVD R+ z Media-Tech (media store)

Pomoże ktoś??

Za 3 razem poszło nagrało pierwszą płyte…:slight_smile: narazie nagrywa drugą… oby się udało

Hej,

Najprawdopodobniej to wina uszkodzonej płytki. Niestety wypadałoby zainwestować w nieco lepsze płyty - Media-Tech’y to niestety bardzo słabe i wadliwe nośniki. Sam nagrywam na Verbatim’kach i Esperanz’ach i natrafiłem może na 2 felerne płytki…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Napisz o jaki notebook chodzi to się zobaczy w ich supporcie co ten kod oznacza i być może rozwiąże się problem.

Hej,

Jeśli program faktycznie nazywa się Recovery Disc Creator , to jest to produkt Toshib’y. Niestety, w obecnej chwili mają jakiś problem z serwerami, gdyż każde połączenie do support’u jest resetowane… :frowning:

symaaa - udało się wypalić płytki i poprawnie przejść ich weryfikację??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Był to produkt HP:)

Przepraszam ze nie odpisałem ale kompletnie zapomniałem.

Tak za 3 razem mi się udało i recovery działa -sprawdzałem

Hej,

Czyli produkt do back-up’owania nazywa się HP Backup and Recovery Manager. :slight_smile:

Dobrze, że się udało. Czyli okazuje się, że pewnie trafiłeś na wyjątkowo lipne płytki… :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jeśli dalej ci się nie uda zadźwoń do pomocy wysyłają oni płyty za free :slight_smile: a i co do narzędzia może się okazać że już nie pozwoli zrobić wiecej kopi :frowning:

Witam, mam problem. Posiadam laptopa HP, i chcialbym przywrocic system za pomoca recovery managera.Wszystko robie za pomoca instrukcji aż w pewnym momencie wystepuje blad “Blad 20 dysk 1” czy jakos tak. I juz nie wiem czy to felerne plytki czy cos nie tak. Kupilem “Verbatim” i “Titanum”. Prosilbym o piilnie szybka odpowiedz jakie plytki mam kupic lub co zrobic.

Hej,

Najpewniej płytka, która zawiera dane do przywrócenia obrazu jest uszkodzona i program nie potrafi odczytać informacji z danego sektora. Jeśli utworzyłeś kopię płyty Recovery spróbuj się posłużyć właśnie nią. Jeśli nie, niestety problem. I obawiam się, że przegranie płytki na inny nośnik też niewiele da…

Pozdrawiam,

Dimatheus