Recovery jak to odwrocic

witam serdecznie, wczoraj mialem maly problem z kompem sciagnol aktualizacje i po resecie ktorego wymagal do instalacji wlaczal sie do pewnego momentu robil instalacje aktualizacji i resetowal kompa i tak w kolko pare godzin probowalem wlaczyc cokolwiek zaczoc od punktu zwrotnego lub cokolwiek innego ale on nadal tylko sie wlaczal i resetowal w koncu wyskoczyla jakas konsola recovery wlaczylem to zrobil praktycznie formata bez plytki instalacyjnej tylko ze stracilem wszystko co bylo na kompie , mam laptopa asus t8300 pro57s, bardzo was prosze pomozcie jak odzyskac wszystko, z gory serdecznie dziekuje

Jak miałeś wszystko na partycji systemowej to możesz się już zacząć czule żegnać z danymi. Od biedy możesz spróbować Recuvą przeskanować, jak coś znajdzie zapisać na jakiś dysk zewnętrzny , ale szczerze wątpię żebyś cokolwiek znalazł

Większość da się odzyskać tym - GetDataBack for NTFS 4.25

Powiedziałbym, że mniejszość. Skoro przez recovery postawił nowy system a ten nadpisał stary to niewiele odzyska.

juz sprubowalem , raczej nie wiele , praktycznie nic , moze jest jakis inny sposob ,co mnie podkusilo z tym recovery , myslalem ze to tylko system cofnie , tak to jest jak sie malo wie .

Sprawdż może jeszcze tym

http://www.download.net.pl/1613/PC-Insp … -Recovery/

Korzystam z GetDataBack i odzyskuję tym dane po formatach, nieumyślnym usunięciu plików, po przeinstalowaniu systemu.

Jeśli ten program nie da rady to nie wiem co pomoże.

Po przeskanowaniu dysku program pokazuje dostępne partycje i domyślnie poddaje dalszej analizie te z “zielonym kółkiem” ale można też spróbować z tymi z czerwonym.

…odzyskiwanie danych to kosztowny temat i dobre narzędzia nie są za free , wszystko zależy od wartości utraconych danych …info

virgov , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.