Recovery Windows 7 Asus F5SL

(codin) #1

Posiadam oryginalne dvd/4 szt windows7/ recovery z laptopa asus K50C ale chciałem zainstalować system na laptopie asus F5SL i niestety po włożeniu 1 dvd po jakims czasie jest informacja ,że to nie ten typ laptopa i muszę zakończyć instalację.Czy mozna to jakoś innaczej zainstalowac?

(fiesta) #2

Tak  można  z  oryginalnego nośnika z system a nie z płytek   recovery przeznaczonych  do innego sprzętu.

(codin) #3

O tym to ja wiem że można z nośnika  oryginalnego ale dziwi mnie ,że tej samej firmy nie można zainstalować systemu na innym kompie,mając oczywiście oryginalny sticer.

(fiesta) #4

Nie  rozumiem  za bardzo Twojego  zdziwienia. Na Recovery  masz  obraz całego  systemu, łącznie  ze sterownikami  do  danego sprzętu, które   niekoniecznie  muszą  pasować do innego laptopa.

(codin) #5

Jednak można zainstalować z innego nośnika recovery.Pożyczyłem od kolegi nośnik recovery do laptopa Samsung i zainstalowałem bezproblemowo.Troche dziwne co?

(Piesek64) #6

To Samsung może nie mieć zabezpieczeń na płytkach recovery i możesz mieć niekompatybilny sterownik, który spowoduje tylko BSOD lub wysypanie się systemu