Recovery Windows 7 Asus F5SL

Posiadam oryginalne dvd/4 szt windows7/ recovery z laptopa asus K50C ale chciałem zainstalować system na laptopie asus F5SL i niestety po włożeniu 1 dvd po jakims czasie jest informacja ,że to nie ten typ laptopa i muszę zakończyć instalację.Czy mozna to jakoś innaczej zainstalowac?

 

Tak  można  z  oryginalnego nośnika z system a nie z płytek   recovery przeznaczonych  do innego sprzętu.

O tym to ja wiem że można z nośnika  oryginalnego ale dziwi mnie ,że tej samej firmy nie można zainstalować systemu na innym kompie,mając oczywiście oryginalny sticer.

Nie  rozumiem  za bardzo Twojego  zdziwienia. Na Recovery  masz  obraz całego  systemu, łącznie  ze sterownikami  do  danego sprzętu, które   niekoniecznie  muszą  pasować do innego laptopa.

Jednak można zainstalować z innego nośnika recovery.Pożyczyłem od kolegi nośnik recovery do laptopa Samsung i zainstalowałem bezproblemowo.Troche dziwne co?

To Samsung może nie mieć zabezpieczeń na płytkach recovery i możesz mieć niekompatybilny sterownik, który spowoduje tylko BSOD lub wysypanie się systemu