Recovery

Hej chłopaki:) Mam nadzieje ze któryś pomoże koleżance:P

Od razu mówię, ze nie znam się na kompach w ogóle takze proszę o zrozumienie:)

Otóż:

Rodzice kupili mi niedawno laptopa marki asus. I wszystko ok działało i w ogóle ale wyskoczyło mi, ze muszę zrobić recovery. No i z tego co zrozumiałam to miałam włączyć to, włożyć płytkę i czekać aż się zgra. Ale problem w tym, ze jak zgrywałam to brakło pradu, a laptop pochodził na baterii z 15 minut i się wyłączył. Wyciągnęłam więc płytke, i pomyślałam ze jak teraz się przerwało, to jak będzie prąd i laptop się włączy, to rozpoczne to recovery od nowa. i teraz ****** bo nie da się tego zrobić. Nie wiem czy mozna zrobić recovery tylko raz, i jak u mnie zostało przerwane to już nie mozna tego więcej zrobić? Bo jednak jakbym chciała sobie strzelic formata to nie mam z czego. Da się jakoś zrobić recovery po raz drugi???

Proszę o odp i z góry dziękuję:)

Cześć

Spróbuj uruchomić ponownie program pozwalający przygtować płyty recovery. Informację jak wyglada taki proces znajdziesz w instrukcji.

Jeżeli masz na dysku partycję recovery to z niej również możesz zrobić reinstalację systemu - po szczegóły odsyłam do instrukcji.

roodie ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Jest szansa, niestety marna szans że program powtórnie pozwoli zrobić płyty recovery.

Partycję recovery masz raczej na 100% więc to z niej odzyskasz system do stanu fabrycznego.

Problem nastąpi tylko wtedy, gdy przykładowo padnie Ci dysk twardy, zakupisz nowy to bez płytek recovery nie odzyskasz systemu.

Jedynym rozwiązaniem będzie postawienie Windows’a na kluczu od spodu laptopa + dogranie wszelkich sterowników