Red hat uruchomienie - System halted

Witam, poszukuję do testu pewną i stabilną dystrybucje linuxa RedHat LIVE CD jaką wersję polecacie?

lukaszm , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

nie ma czegoś takiego jak “Red Hat live cd”- jeżeli chcesz spróbować czegoś od RH, to masz 2 wyjścia: Fedora bądź RHEL /albo, raczej jego darmowe klony: centos bądź scientific linux/.

RHEL to w skrócie: Red Hat Enterprise Edition :wink:

ok zdecydowałem się i pobrałem seawolf-i386-disc1 seawolf-i386-disc2 instalowałem seawolf-i386-disc1 wg poradnika http://www.fedoracore.webd.pl/inst_redhat.php po skończeniu dostaje komunikat you may safely reboot your system robię restart już bez płytki i tutaj zonk FATAL: No bootable medium found! System halted.

p.s. system stawiam na virtualbox

przecież ów link, którego zapodałeś, opisuje dystrybucję, której wsparcie skończyło się już parę lat temu.

jak chcesz obadać sobie coś co jest cały czas wspierane, to weź sobie albo Fedora (14 bądź 15)- http://fedoraproject.org/en/get-fedora-all albo CentOSa/Scientific Linuxa /obydwa nie są skierowane na desktop, tylko na serwery/

co do fedory- możesz sobie pobrać obraz LiveCD i go obadać bez instalacji na kompie/maszynie wirtualnej (tylko wypalić obraz i zrestartować kompa)