RedHat i Microsoft

Właśnie przeczytałem, że RH sie sprzedał !!

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15n=6000

Wasze opinie:

niedługo Linux będzie płatny :D:D tak jak Windows : :mrgreen:

wielki mi problem

rh od dawna robi platne wersje linuksa i co z tego

bzdury piszesz

rh bedzie wspolpracowal z ms zeby ulatwic wspolprace miedzy tworzonymi przez nich systemami i co w tym zlego?

już możesz za niego zapłacić

są wersje płatne i bezpłatne a czym sie różnią to sam poszukaj

Jest płatny Red Hat i bezpłatna Fedora Core

Czytałeś nowy “Komputer Świat”. Jak nie to radze się zaopatrzyć. Microsof tak nazywa współpracę. Po prostu kupuje i niszczy rywali. Tylko w 2006 bodajże 18 firm rozwalił i jest w czołówce pod tym względem. Jak sam widzisz moim zdaniem jest to element niszczenia konkurencji. Jeszcze trochę, a Ubuntu będzie zagrożony. No może aż tak to nie, jednak Open Source ma się czego bać. Microsoft na pewno ma więcej kasy niż Bill. Ja sądzę, że jakieś 10razy tyle. Widziałeś co on ma tylko w centrali. Kupując firmę zaoszczędza koszt postawienia kolejnej siedziby i tyle, bo ma gotowe.

tylko ze ms nie wykupil ani rh ani novella

Na jakiej podstawie snujesz te wnioski ??

w newsie pisze wyraznie o wspolpracy

a jesli Ty nie widzisz roznicy miedzy wspolpraca dwoch firm a wykupieniem jednej firmy przez druga to juz Twoj problem

Wiesz wiele firm miało współpracować, a zżyło się na zawsze.

MS to Bill a Bill to MS, więc kasa Billa jest kasą MS, Ty myslisz że Bill ma tyle kasy na swoim prywatnym koncie? :smiley:

i z tego powodu bedziesz tworzyl teraz jakies teorie spiskowe

Microsoft popisuje się już od paru ładnych lat. Więc moje przypuszczenia są jak najbardzej trafne.

to może poprzyj je jakimś konkretnym przykładem

a teraz trochę zagadnień ze świata ekonomii. myślisz, że takie finansowanie firmy z kieszeni własnej, i własnej kieszenie z kasy firmy jest w pełni legalną i powszechnie stosowaną praktyką?