Redmi 4A, a aktualizacja do MIUI 9

(XtomX) #1

Czy ktoś orientuje się może kiedy będzie można zaktualizować MIUI do wersji 9 na Xiaomi Redmi 4A? Na chwilę obecną mam wersję 8.5.7.0 . MIUI jest w wersji Global, telefon kupiony w Polsce na sferis.pl

(bachus) #2

Podobno do końca roku pojawi się aktualizacja.

(Zizi) #3

Przestaw sobie w językach i ustawieniach ina język niemiecki i możesz pobrać akualzację .Potem ustawiasz znowu język polski.

(ak6) #4

Nie język, a region.
Język może pozostać bez zmian.
Ustaw UK i pociągnie MIUI 9

(Zizi) #5

Zgadza się zamiast region wpisałem język.

(ak6) #6

Zdarza się przejęzyczyć, ale wymagało to poprawy, ponieważ sposób nie zadziałał by koledze :wink: :slight_smile:

(Drz37) #7

Witam czy może mi ktoś powiedzieć a zarazem pomoc,czy jest już miui9 na redmi4a. Próbowałem zmienić region w ustawieniach i cisza

(ak6) #8

Może masz chińską wersje MIUI.

(Drz37) #9

Nie kupione w Polsce

(Drz37) #10

Zresztą laikiem jestem w tym temacie. A można to zmienić czy coś?

(ak6) #11

Nie ma znaczenia. Może trafić się Chińczyk :wink:
Podaj dokładną wersje oprogramowania.

(Crusader87) #12

Nie spodziewałbym się prędko Andka 7 i MIUI 9 do tego modelu, nie tak dawno dopiero beta wyszła, więc jeszcze z kilka dobrych tygodni a nawet miesięcy może to potrwać. Ale nie ma się co spieszyć, niech testują, przynajmniej więcej błędów uda się wyeliminować :slight_smile:
A na MIUI 8 i tak dobrze działa.

(Domker) #13

O ile pamiętam to 4A jest w trzeciej grupie aktualizacyjnej MIUI 9 i jeszcze trochę poczekasz na aktualizację. System zostanie z Andkiem 6.0 z tego, co aktualnie wiadomo.
Niedawno do MIUI 9 dostał aktualizację Redmi Note 4 na mediateku, ale antek został na wersji 6.0 w przeciwieństwie do Redmi Note 4 na Snapdragonie 625.

(Drz37) #14

Czy zmiana regionu Polska na Indie pozwoli na pobranie miui9?

(Drz37) #15

Czy mogę prosić jeszcze raz o pomoc. Chodzi o brak miui9 na redmi4a.
Wersja Android 6.0.1mmb29m
Wersja miui8 miui global 8.5 stabilna 8.5.7.0 (mccmied) dziękuję

(ak6) #16

Dla Redmi 4A aktualizacja do MIUI9 została wstrzymana. Podobno pojawiły się drobne problemy. Jak dopracują, to puszczą ponownie.
Musisz poczekać.

(Drz37) #17

Rozumiem dziękuję

(ak6) #18

Byc może szykuje się aktualizacja dla twojego telefonu na przełomie stycznia i lutego.
Źródło:

(Soren) #19

Możesz wgrać wersję dev (cotygodniowe aktualizacje ota).
Wgrałem dziewczynie jakoś w święta i chodzi w porządku :wink:

(MartinaNeumayer) #20

Beta jest już i jest stabilniejsza (czyt. bezpieczniejsza od dev)