Redmi 4A, a aktualizacja do MIUI 9

Czy ktoś orientuje się może kiedy będzie można zaktualizować MIUI do wersji 9 na Xiaomi Redmi 4A? Na chwilę obecną mam wersję 8.5.7.0 . MIUI jest w wersji Global, telefon kupiony w Polsce na sferis.pl

Podobno do końca roku pojawi się aktualizacja.

Przestaw sobie w językach i ustawieniach ina język niemiecki i możesz pobrać akualzację .Potem ustawiasz znowu język polski.

Nie język, a region.
Język może pozostać bez zmian.
Ustaw UK i pociągnie MIUI 9

Zgadza się zamiast region wpisałem język.

Zdarza się przejęzyczyć, ale wymagało to poprawy, ponieważ sposób nie zadziałał by koledze :wink: :slight_smile:

Witam czy może mi ktoś powiedzieć a zarazem pomoc,czy jest już miui9 na redmi4a. Próbowałem zmienić region w ustawieniach i cisza

Może masz chińską wersje MIUI.

Nie kupione w Polsce

Zresztą laikiem jestem w tym temacie. A można to zmienić czy coś?

Nie ma znaczenia. Może trafić się Chińczyk :wink:
Podaj dokładną wersje oprogramowania.

Nie spodziewałbym się prędko Andka 7 i MIUI 9 do tego modelu, nie tak dawno dopiero beta wyszła, więc jeszcze z kilka dobrych tygodni a nawet miesięcy może to potrwać. Ale nie ma się co spieszyć, niech testują, przynajmniej więcej błędów uda się wyeliminować :slight_smile:
A na MIUI 8 i tak dobrze działa.

O ile pamiętam to 4A jest w trzeciej grupie aktualizacyjnej MIUI 9 i jeszcze trochę poczekasz na aktualizację. System zostanie z Andkiem 6.0 z tego, co aktualnie wiadomo.
Niedawno do MIUI 9 dostał aktualizację Redmi Note 4 na mediateku, ale antek został na wersji 6.0 w przeciwieństwie do Redmi Note 4 na Snapdragonie 625.

Czy zmiana regionu Polska na Indie pozwoli na pobranie miui9?

Czy mogę prosić jeszcze raz o pomoc. Chodzi o brak miui9 na redmi4a.
Wersja Android 6.0.1mmb29m
Wersja miui8 miui global 8.5 stabilna 8.5.7.0 (mccmied) dziękuję

Dla Redmi 4A aktualizacja do MIUI9 została wstrzymana. Podobno pojawiły się drobne problemy. Jak dopracują, to puszczą ponownie.
Musisz poczekać.

Rozumiem dziękuję

Byc może szykuje się aktualizacja dla twojego telefonu na przełomie stycznia i lutego.
Źródło:

Możesz wgrać wersję dev (cotygodniowe aktualizacje ota).
Wgrałem dziewczynie jakoś w święta i chodzi w porządku :wink:

Beta jest już i jest stabilniejsza (czyt. bezpieczniejsza od dev)