Redmi 7A po update do androida 10 nie słychać rozmówcy

Witam. Po aktualizacji do androida 10 nie słychać z kim rozmawiam, w ogóle nic nie słychać. Zresetowałem do farbrycznych i działa. Macie coś walnięte w głośniku albo ja czegoś nie wiem.
p.s. Za dużo macie tych systemów, chrome 84, za dużo zmieniacie, jakieś gówna dajecie a nie dbacie o stabilność

To działa czy nie działa?

O co Ci chodzi tak naprawdę?

Może pomylił fora z “MIUI Polska i Xiaomi” (albo wiedział, że mu do kosza wywalą jako wątek małowartościowy - bo raczej nie będzie to duplikat “rozdwojonej jaźni”).

No głośnik nie działa, co tu jeszcze wyjaśniać

Wyjaśnić czemu po resecie do ustawień fabrycznych się “naprawił”? Czyżby downgrade do Android 9 lub MIUI 11?


Dodatkowo niby jak Android 10 jest psuty przez “komorkomania.pl” / “WP.pl” / “dobreprogramy.pl”?

Rozdowojenie jaźni to ty masz. Piszę, że nie działa głośnik po akualizacji. Jesteś takim samym polaczkiem, gitem.

Mnie chodziło że moderatorzy na MIUI Polska wszystko przenoszą jako duplikat do kosza - czyli oni mają schizofrenie.


Czyli to wątek pożalę się gdzieś w “internetach”, do programistów Xiaomi nie napiszę wcale :rofl:.

Xiaomi na 99% nie czyta działu “#mobilnosc-z-komorkomania-pl:android”.

Ładnie się pan przedstawił przed milionami słuchaczy.

Jak słuchacze to jakoś trzeba, w końcu oglądają mnie miliony, trzeba trzymać fason.

xcom, szołmi, hujawej, google, zboczeńcy