[Redmi 9] Brak czasu ładowania w statystykach zużycia baterii

@Madafaker napisałem wiadomość e-mail na podany przez Ciebie adres… póki co bez odpowiedzi (jak takową w ogóle otrzymam).

Przy okazji zapytam… czy jest aplikacja która pokazuje czas od ostatniego ładowania baterii ile czasu na ładowaniu wytrzymała bateria?.

U mnie to samo na telefonie xionami, zupełny bezsens widok ostatnich 24 h - to nie ma żadnego logicznego zastosowania.

Myślałem że może w MIUI 12 będzie poprawiony schemat statystyk zużycia baterii, ale nie, zostało tak samo jak było w MIUI 11. A na początku jak nabyłem Redmi 9 to fajnie wszystko pokazywało…

Teraz to widać tylko ostatnią dobę. Czyli nawet ni wiemy kiedy ładowaliśmy telefon, nie wiemy co najwięcej szarpie baterie itp. Pisałem na ich kontakt z strony global ale pewnie to nic nie da jak jedna osoba tylko to im pisze.

@Domker jest to jakaś alternatywa aplikacja AccuBattery, jest może ona w wersji Pl?.

@hetmantom ja też pisałem w sprawie statystyk baterii że nie ma dostępnej opcji, do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, a było to już… w ubiegłym roku.

Wczoraj zgłosiłem na global xionami do miui 12 na ich oficiajnej stronie na adres global i uk i odpisali mi dzisiaj (czyli po 1 dniu).

Dear Sir/Madam,

Hello, Greetings from Xiaomi Customer Support! This is Molly.

We at Xiaomi value your trust and we apologize for the inconvenience. Rest assured that we’ll assist you on this.

I feel sorry the inconvenience and discomfort that caused to you. To ensure our users have smooth system operation and the best using experience on MIUI12, this feature/function is supported due to SoC and RAM.

However, we will record the case and forward it to our concerned authorities. Also, I would request you to submit your demand through Feedback & Suggestion (Settings >> Feedback & Suggestion), and wait for the future update.

If you have any other questions, welcome to visit again. Always believe that something wonderful is about to happen!

Best Regards

Molly

@hetmantom jest wspomniane o tym że zostanie przekazana sprawa dalej i może wróci opcja statystyk zużycia baterii w którejś aktualizacji.

Będzie wysyłał jeszcze raz pytanie poprzez

Also, I would request you to submit your demand through Feedback & Suggestion (Settings >> Feedback & Suggestion), and wait for the future update.

?.

Nie mam konta w tym więc inaczej nie dam rady. Każdy powinien wysyłać jak może to wtedy na pewno będzie.

@hetmantom ja napiszę przez konto suportu i dołączę screena jak to wygląda.