[Redmi 9] Brak powiadomień o nowych dostępnych aktualizacjach w Sklep Google Play

Powrotu do poprzedniej wersji Sklep Play raczej nie ma gdzie były powiadomienia oraz Biblioteka funkcjonowała stabilnie… ?. Nawet jak by odinstalował te aktualizacje to apka Sklep Play wróci do pierwotnej wersji i będzie “wołać” o aktualizację zapewne.

Olej te powiadomienia aktualizacji. Nie ma czym sobie głowę zawracać.

Kwestia przyzwyczajenia i kosmetyki odnośnie apki Sklep Play :grinning:.

Czaję. Zawsze możesz pobrać starą wersję Google Play i sprawdzić, czy powiadomienia będą wyświetlane: https://apkpure.com/pl/google-play-store/com.android.vending/versions

Gorzej jak nie będzie ona pasować Android 10 lub po dniu znów się uaktualni.

Raz tak właśnie zrobiłem na Huawei P9 Lite Mini że odinstalowałem aktualizacje Sklep’u Play żeby zobaczyć czy są powiadomienia (jeszcze wówczas nie wiedziałem że Google to usunął / zblokował) i dosłownie po paru godzinach apka Sklep’u Play zaktualizowała się do aktualnej wersji.

Dziś rano miałem aktualizację Sklep Play. Tylko o tyle to dziwna była aktualizacja aplikacji Sklep Play że wymagała ponownego uruchomienia Redmi 9. Wyglądało to tak jak na screenach poniżej

W Powiadomieniach pojawiła się informacja że można zainstalować ale wymaga ponownego uruchomienia, też tak zrobiłem, Redmi 9 uruchomił się ponownie ale przyznam że zmian nie zobaczyłem, tym bardziej że po południu mimo że były aktualizacje aplikacji dostępne w Sklep Play to powiadomienie się nie pojawiło.

Chyba że nie była to aktualizacja od aplikacji Sklep Play, ale ikona wskazuje na to że był to Sklep Play.