[Redmi 9] Jak wyłączyć reklamy w MIUI przy aktywnej transmisji danych

Witam,

Czy jest możliwość wyłączenia całkowitego reklam pojawiających się przy aktywnej transmisji danych w MIUI, a dokładniej w opcji Przyspiesz Prędkość tak jak na screenie poniżej

?.

Witam. Mi reklamy nie wyskakują ale tam gdzie można w „Panelu Sterowania” mam poodznaczane „Otrzymuj propozycje”.
Fakt faktem, że akurat w „przysiesz prędkość” takiej zakładki nie ma.

Sprawdź czy trial AdGuard da radę jak nie przeszkadza ci lekki drenaż baterii.

Ale mogli to tak zrobić, że reklama jest ładowania z poziomu istotnej domeny jakiej nie warto blokować.

Po 7-14 dniach dla dalszego jej wycinania trzeba by wykupić licencje.

Witam,
Masz dwie opcje do wypróbowania:

  1. Ustawienia - Hasła i bezpieczeństwo - Autoryzacja i unieważnianie - odznacz msa
  2. Jeśli punkt pierwszy nie pomoże lub chcesz również wyciąć reklamy i inny syf w zewnętrzych aplikacjach / przeglądarce to skorzystaj z AdGuard DNS >>> Połącz się z publicznym serwerem AdGuard DNS

Dzięki wielkie za odpowiedzi.

Mam odznaczone msa już od dawien dawna, jeszcze na Android 10 nie było widocznych owych reklam, a po aktualizacji do Android 11 są właśnie widoczne reklamy mimo że jest odznaczone msa w Ustawienia - Hasła i bezpieczeństwo - Autoryzacja i unieważnianie.

@asziatko
Możesz spróbować ponowić procedurę, tj. włączyć i wyłączyć, a potem restart fona dla pewności :stuck_out_tongue_winking_eye:

Powiem Ci @AntyHaker że najlepiej bym się wrócił do Android 10, wiem że nie jest to łatwe do zrobienia, ale jak by była opcja to na chwilę obecną bym wskoczył na Android 10.

Moim zdaniem nie ma sensu. Już A11 jest stary, a co dopiero A10.