[Redmi 9] Optymalizacja Baterii - samoczynne włączanie się aplikacji do Bez Optymalizacji

Witam,

Od pewnego czasu zauważyłem w Redmi 9 że jest dość dziwny przypadek w opcji Optymalizacja Baterii. W opcji Optymalizacja Baterii mam pozostawione tylko te aplikacje, które są wymagane, podstawowe i nie można ich wyłączyć, wygląda to tak jak na screenie poniżej…

Jak popatrzę za jakiś czas np. 2 - 3 dni w opcję Optymalizacja Baterii widoczne są inne już aplikacje, których nawet nie dodawałem do tej opcji, a pojawiają się same, wygląda to tak jak na screenie poniżej…

Wyłączę zaznaczając Optymalizuj aplikacje i pozostawię tylko te podstawowe z pierwszego screenu i znowu jest dobrze przez 2 - 3 dni i pojawi się ponownie lista aplikacji z drugiego screenu.

Podobna sytuacja wygląda też jak uruchomię Redmi 9 ponownie, przed ponownym uruchomieniem są tylko aplikacje podstawowe z pierwszego screena, a po ponownym uruchomieniu pojawią się wszystkie aplikacje z drugiego screena.

Dodam że od ponad roku czasu nie miałem aktualizacji Redmi 9, nie pojawiła mi się żadna aktualizacja, aktualnie mam MIUI Global 12.0.1 Stabilna, Stan Aktualizacji Zabezpieczeń 5.01.2021.

W czym może to być problem i jak można ustawić raz aplikacje w opcji Optymalizacji Baterii tak by nie włączały się samoczynnie inne pozostałe aplikacje?.