[Redmi 9] Pliki *.* miuigallery

Zainstalowałem apke i jest w wersji angielskiej… Wszystko poprawnie funkcjonuje ale jest po angielsku.

Grunt że jest poprawka błędu. Dzięki za pomoc @Domker i link do apki.

Przy okazji zapytam czy inne aplikacje dla Xiaomi można aktualizować przez APK MIRROR?.

W sumie do momentu jak smartfon ma wsparcie w zakresie aktualizacji to najlepiej unikać aktualizowania aplikacji systemowych poza wbudowanym aktualizatorem/google play.
Co innego jak jest jakiś uciążliwy lub niebezpieczny błąd i chcemy szybciej mieć łatkę. W każdym razie lepiej unikać jak nie jest to uzasadnione i niezbędne, bo może w przypadku aktualizacji systemu namieszać. (jak nie odinstalujemy)

Ja mam MIUI Polska i już nie mam aktualizacji dla mojego Mi5 Pro (EOL) - aktualizuję niektóre aplikacje systemowe poprzez Google Play tylko.
Za jakiś czas jak zmienię baterię na nową to planuję dla bezpieczeństwa przejść na jakiś ROM de-googled AOSP, aby mieć aktualne łatki bezpieczeństwa, jak będzie stabilny to go zostawię mimo, że się przyzwyczaiłem do zalet MIUI.
Jeszcze nie widzę powodu do zmiany smartfona, bo całkiem fajnie mi się z niego korzysta i jak na moje potrzeby wystarcza.

Właśnie wiem żeby nie instalować nagminnie wszystkich wydanych aktualizacji aplikacji przez pliki APK, to co potrzeba to można zainstalować.

W jakim czasie bądź ile czasu mija żeby dana aktualizacja pojawiła się w systemowym aktualizatorze bądź Sklepie Play?. Może tak być że się nie pojawi w ogóle?.

Popatrzyłem na Twój Mi5 Pro i powiem że na tamtejszy czas to już miał 4 GB RAM i 128 GB pamięci i aparat 16 Mpx.