Redmi 9 wolne ładowanie

Witam. Mój problem zaczął się tydzień temu. Redmi zaczęło się wolno ładować. Zawsze było 1,5h od 20 procent do 90 procent. Teraz trwa 4h. Nie wiem czy aktualizacja którejś aplikacji to powoduje, czy coś innego. Piszę do was może macie jakieś informacje z internetu odnośnie Redmi 9. Mam nową łądowarkę i nowy kabel. Pozdrawiam

Aktualizacja aplikacji nie.
Aktualizacja MIUI - tak, czy tydzień temu aktualizowałeś?
Może włączyłeś oszczędzanie baterii? (co np. może wymuszać ładowanie mniejszym prądem)
Może zabrudzone gniazdo w telefonie?
Telefon od premiery i prawie codziennie ładowany? Może bateria powoli się kończy?

Zainstaluj sobie jakąś appkę która mierzy prąd ładowania ( Ampere, AccuBattery itp. )
Posprawdzaj na różnych ładowarkach i kablach jak masz. Oczywiście wcześniej eliminując to o czym napisał silvver

To wina portu USB teraz już nic nie mogę zrobić tylko oddać do serwisu ale dzięki za szybką odpowiedź pozdrawiam

Odmiana Note niby wspiera bezprzewodowe ładowanie.

Przy wkładaniu kabelka usb wydawało dzwięki połączony i niepołączony. Raz ładuje raz nie. Oddam go na gwarancji. Może coś wymyślą. Nie będę się z nim męczył. Kupiłem specjalnie ładowarkę. Niepotrzebnie. Będę go sprzedawał jak coś. Pozdrawiam.