Redmi Note 7 czy Galaxy A40?

Który z tych telefonów będzie lepszy do codziennego użytkowania? NFC nie potrzebuję, najważniejsze to wydajność, płynność działania, bateria i aparat, oraz wsparcie od producenta.

Ewentualnie LG G6, HONOR 8X, Motorola Moto G6. Ale wydaję mi się że ww będą lepsze?

Lub też czy warto dopłacić do Motoroli One Vision?

Uprzedzam że się nie znam na aktualnych smartfonach, i obecnie korzystam z SGS3…

nie warto. Patrząc jakie cyrki robi - nie :slight_smile:

Bierz w ciemno Note 7.

Redmi Note 7 + spigen rugged armor redmi note 7 + Dobra folia ochronna/szkło hartowane wedle uznania i Huawei Super Charge CP84 (zapas mocy - chociaż i tak RN7 ma max pobór ładowania 18W).

Z tych, które wymieniłeś zdecydowanie wybrałbym Moto One Vision.

Jakie cyrki?

Moto One Vision

Słabszy model od RN7, droższy - tragiczny stosunek możliwości do ceny. Lenovo jest przereklamowane i wybitnie awaryjne, a marka MOTO nie ma nic wspólnego ze starą MOTOROLĄ.

Miałem Motki kilka lat - ceniłem je za czystego Androida i gesty :wink: Ale jak porzuciłem serię G, X i Z, przeszedłem na Nokię. Kolega ma ten model - One Vision i ma wiele do zarzucenia. Wymieniając :

  1. Czysty Andek ma kilka niedoróbek w oprogramowaniu, mocno ślimaczą się z dostarczaniem aktualizacji.
  2. Aparat jest mocno średni jak na tę półkę cenową.
  3. Filmy + stabilizacja - galareta
  4. Czas pracy na baterii
  5. Kilka pomniejszych problemów wydajnościowych

Z czystym sumieniem polecam Redmi Note 7.

To samo można powiedzieć o RN7, może za wyjątkiem baterii :).

Redmi Note 7, a co do aktulizacji i bateria w Xiaomi nie można narzekać, jest więcej niż dobrze.

Skrajne opinie co do tej Moto, ale to jednak 400 zł więcej, więc faktycznie chyba nie ma co dokładać skoro nie ma wielkiej różnicy.

Czyli czegoś takiego nie warto kupować? https://allegro.pl/oferta/etui-karbon-lux-szklo-9h-do-xiaomi-redmi-note-7-7915643979. Na aparat takie coś wystarczy? https://allegro.pl/oferta/xiaomi-redmi-7-note-szklo-na-aparat-obiektyw-8153106927 .