Regcleaner - nie wyświetla się program

Mam bardzo dziwny problem, kiedy próbuję włączyć mój ulubiony program do czyszczenia rejestrów i nie tylko: regcleaner, nic się nie pokazuje. W procesach można podejrzeć że jest regclnr.exe, ale nic się nie wyświetla.

Kupiłem niedawno nowy komp i chyba jest niezły intel core 2 duo 8400 3.Ghz, płyta asus maximus formula i grafika asus radeon Hd 3850 x2, więc to chyba nie sprzęt.

W końcu uruchomiłem to jakoś w trybie 256 kolorów, ale powiedzcie mi dlaczego się tak dzieje, co może byc przyczyną, czemu nie mogę tego normalnie uruchomić i musze jakieś sztuczki wyczyniac z trybem 256 kolorów, czy rozdzielczością 640x480? Może jakieś logi powinienem wysłać (sprawdzałem hijackthis, nic podejrzanego nie widziałem).

Odinstaluj program.Przeczyść rejestr CCleanerem, reset i zainstaluj ponownie.

Próbowałem jak kolega kazał, niestety efektu nie ma, nadal nie pokazuje się program i muszę włączyć tryb 256 kolorów. MOże za mocny komp, wyrzucę grafike i kupię jakiegoś radka za 100 zł ;0

Jeżeli masz komputer z procesorem wielordzeniowym to jak najszybciej odinstaluj RegCleanera i przeczyść komputer CCleanerem oraz Eusing Free Registry Cleanerem z tego tematu :

viewtopic.php?f=16&t=254087

RegCleaner był również od lat moim ulubionym programem ale kupiłem nowy komputer z procesorem dwurdzeniowym i miałem te same problemy a nawet gorsze ponieważ zepsułem komputer.

RegCleaner na komputerach wielordzeniowych nie działa a jak zadziała to może być póżniej b. żle.

Przeczytaj komentarze jak mi nie wierzysz :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19 … #komentarz

W jego miejsce używam w/w programy.

Nic nie kupuj - komp jest OK. :slight_smile:

A próbowałeś inną wersję zainstalować? starszą/nowszą

Na starszych będzie jeszcze gorzej a nowszych bezpłatnych już nie ma.

Dziękuję, za odpowiedź. Jeżeli to niebezpieczne dla dwurdzeniaków, to niestety będzie trzeba zrezygnować. Chociaż idąc tropem linka Xmana znalazłem ciekawy sposób: wyłączyć jeden rdzeń z obliczeń poprzez menadżer zdarzeń( pewnie tez się da przez process explorer). Myslę, że ten sposób będzie najlepszy, ale ja osobiście trochę włożyłem w kompa, więc jak to ma być ryzyko to niestety pożegnam się z tym skądinąd znakomitym programem :frowning: .

Przeczytałem wszystko i sprawdziłem.

Nic nie pomaga.

CCleaner i Eusing Free Registry Cleaner również są dobre, bezpieczne i dobrze czyszczą.

Działają bezproblemowo i są b. łatwe w obsłudze. :slight_smile: