RegCleaner - problem po czyszczeniu systemu

Niedawno czyściłam rejestr ze zbędnych, niepotrzebnych plików za pomocą programu RegCleaner.

Jednak usunęłam wszystkie kopie bezpieczeństwa! Teraz nie mogę uruchomić np.

* AQQ (wyświetla się komunikat " Uruchomienie pliku AVICAP32.DLL jest niemożliwe. Sprawdź plik, aby rozpoznać problem")

* defragmentator dysku (wyświetla się komunikat " Nie można odnaleźć pliku WIN87EM.DLL. System Windows wymaga tego pliku, aby uruchomić C:\WINDOWS\DEFRAG.EXE)

Mój system operacyjny to Windows 98 SE.

Czekam na odpowiedź, co mogę teraz zrobić.

Z góry dziękuję.

Przeinstaluj go

Ta biblioteka znajduje się w C:\WINDOWS\SYSTEM

Możesz ===::> Start/Uruchom/sfc i przywrócić z płyty instalacyjnej

Jeśli to plik systemowy masz go na płycie CD z WIN98/SE lub szukaj w necie i skopiuj go do katalogu system ,restart kompa i powinno być dobrze.

Jest jeszcze 3 opcja :slight_smile:

Poszła z e-maila jako załącznik WIN87EM.AAA

Zmień nazwę na WIN87EM.DLL i skopiuj do C:\WINDOWS\SYSTEM

Wielkie dzięki.

Oba problemy rozwiązane.

Plik od Asteriksa skopiowałam do C:\WINDOWS\SYSTEM - defragmentator normalnie sie uruchamia.

AQQ zainstalowałam od nowa i wszystko gra!

Dzięki. :slight_smile:

Ale… zapomniałam o jeszcze jednym problemie, kiedy chcę coś wydrukować, to drukarka nie odpowiada. Chcąc to sprawdzić, postanowiłam wydrukować stronę testową, lecz wtedy pojawił mi się komunikat “Znalezienie lub uruchomienie pliku lub programu “print.htm” jest niemożliwe”

Co mogę tym razem zrobić?

Myślę, że dostanę pomoc taką, jak wcześniej ;). Z góry wielkie dzięki

Jeśli nie mam płyty CD,To jak znalężć w necie,jak zatytułować,i jak zrobić by wybrało tylko te brakujące,a nie instalowało wszystkich.

Miklas wpisz w google: win87ew.dll download

i szukaj. A jak ci się nie chce szukać to naciśnij link poniżej. :slight_smile:

http://www.driverskit.com/dll/win87em.dll/3893.html