REgCleaner + problemy!

(Klusek77) #1

Witam,

Desperacko potrzebuje pomocy. Jestem raczej "idiota" :frowning: w IT, ale postanowilam se "poczyscic" kompa RegCleanerem. Wlazlam do prawie wszystkich zakladek i pousuwalam wszystko - prawie- co tam bylo. Niestety weszlam tez do zakladki Kopie i do zakladki Rozszerzenia Powloki i usunelam prawie wszystko.

Efekt - prawie nic nie da sie uruchomic na kompie. Nie dzialaja ikonki na pulpicie - skype, GG, Winamp - prawie nic. Dzialaja tylko moj komputer i moje dokumenty. Jak kliknie sie prawym przyciskiem myszki, to wogole nie ma opcji Otworz, 1 opcja jak sie pojawia to opcja NOD 32 antywirus (???? ), otem opcje mozliwosci dodania do archiwum rar, skompresowania w rar, skompresowania zip.em i dopiero potem normalne opcje w stylu wyslij, kopiuj , usun itd.

Nie da sie rowniez otworzyc opcji poprzez pasek startowy ani z menu, to samo nie reaguja na klikanie ani nie ma opcji otworz. Nie dziala opcja w panelu sterowania - dodaj/usun programy, ale kilka innych dziala. Nie da sie tez uruchomic opcji PrzywracanieSystemu. to samo- nie reaguje na klikanie, nie da sie uruchomic ani ctr+e, ani przez prawy klawisz, bo nie ma opcji otworz, ani 2 krotnym kliknieciem. zero reakcji. Nie da sie tego zrobic tez przez wyszukaj - wyszuka PrzywracanieSyetmu,a le juz nie otworzy niczego.

Co robic? Czy ktos ma jakis pomysl?

Jestem tylko pewna, ze to przez tego Reg Cleanera...tzn. przez moja glupote w ramach zabawy z RC

Bede wdzieczna za pomoc.

(boczi) #2

Prosz臋 poprawi膰 posta.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75810

(M a x) #3

Nie pozostaje nic jak w艂o偶yc p艂yte systemowa i u偶yc funkcji napraw lub og贸lny format i wgranie nowej kopi

Nic sie nie martw 4 lata temu podobnie sobie za艂atwi艂em system

:lol:

(Przemekmazur) #4

W programie regcleaner czy艣ci si臋 inaczej rejestr, trzeba wej艣膰 na Narz臋dzia--Czyszczenie rejestru--Wykonaj wszystkie wy偶ej wymienione, a teraz pozostaje chyba tylko to co radzi M a x.

(Asterisk) #5

Oraz przeinstalowanie wadliwie dzia艂ajacych program贸w

(Spam) #6

Start --> Uruchom --> sfc /scannow

Potrzebna p艂yta z WinXP z SP takim, jaki masz zainstalowany w systemie.

Je偶eli nie zadzia艂a:

Przy uruchamianiu komputera wciskasz klawisz F8 i wybierasz Ostatnia znana dobra konfiguracja.

Je偶eli nie zadzia艂a:

Przy uruchamianiu komputera wciskasz klawisz F8 i wybierasz Tryb awaryjny , pojawi si臋 komunikat: wybierasz NIE.

Je偶eli nie zadzia艂a:

Przy uruchamianiu komputera wciskasz klawisz F8 i wybierasz Tryb awaryjny z wierszem polecenia i wpisujesz %systemroot%\system32\restore\rstrui.exe - uruchomi si臋 Przywracanie systemu.

Je偶eli nie zadzia艂a:

Bootujesz system z p艂yty z WinXP i po za艂adowaniu si臋 plik贸w instalatora do pami臋ci wybierasz opcj臋 naprawy (klawisz R ).

(Asterisk) #7

Ergo - czytaj ze zrozumieniem

Post skasowano

(Przemekmazur) #8

Przeczytaj najpierw dok艂adnie posta: