Registry Mechanic

Co sadzicie o tym programie z mojich testów na wersji trial wynika ze jest calkiem przyzwoity znlazl mi duzow wiecej niepotzrebnych wpisów niz 16jvpowertools

ilość nie znaczy jakość! ważne to co znalazł. do usuwania zbędników regcleaner i ccleaner i masz spokój :slight_smile:

Raczej bardziej chodzi mi o opinie uzytkownikuw a nie alternatywy

:?

z tego co wiem ten program jest płatny więc tylko pisze że się nie opłaca ładować w niego 30 $. jest dużo darmowych narzedzi które wykonują tą samą robotę :wink: nie ustępując mu jakością ale dopuki masz trial to czemu go nie wykorzystać :wink:

Ale juz sie trial konczy :? I mysle nad zakupieniem pelniej wresji

ja zawsze polegałem na freeware i źle na tym nie wyszedłem. nie zawsze trzeba wydawać $$$ żeby mieć dobry program. zobacz ten zestaw programów który wymieniłem. nie poczujesz różnicy a skoro nie ma różnicy to po co przepłacać. :slight_smile:

no chyba że się zakochałeś w tym programie bo tak też bywa :wink:

jeżeli chcesz już wydawać kasę to wydaj ją na TuneUp Utilities 2004 - zadba w całości o system :slight_smile: miałem kilkakrotnie triala… według mnie świetny program :spoko:

Registry Mechanic to taki program w stylu… jest bo jest, nie wyróżnia się zbytnio z szeregu tego typu aplikacji :slight_smile: darmowy jv16 Powet Tools wystarcza w zupełności :slight_smile:

A znalazlem triala w wersji 2005 lepysz czy gorszy??

triala czego :?

No TuneUp Utilities IMHO.

Dokladnie :wink: Tylko wresja 2005 i pytam sie czy lepsza niz 2004

z zasięgniętych opinii powiem, że wprowadzono kilka optymalizacji i poprawiono ogólnie pracę programu :slight_smile:

jedyne co warto dodać jeszcze, że oznacza to tyle iż program jest naprawdę warty uwagi :slight_smile:

przynajmniej zainstaluj trial i wypróbuj :slight_smile: do wersji 2004 jest spolszczenie :smiley:

http://www.dd.stalwol.pl/TuneUp2004pl.rar

Dzieki za podpowiedz ale wyprubuje najpierw werjse 2005 i zobaczymy pozniej

Lepszy (jakościowo i ilościowo :P) jest Registry Repair.

ja i tak dalej nie widzę sensu w kupowaniu soft do czyszczenia rejestru :wink: