"Registry modification detected" w Ad-watch

O1 - Hosts:

Not Found

O1 - Hosts: The requested URL /stat.dat was not found on this server.

O1 - Hosts:

O1 - Hosts:

Not Found

O1 - Hosts: The requested URL /stat.dat was not found on this server.

O1 - Hosts:

Norton mi blokuje tego Silent Runnersa ale ok

Log jest urwany - poczekaj cierpliwie na komunikat, że log skończony i wklej cały log na forum :slight_smile:

Czysto :slight_smile:

Zrób skan EWIDO po update :slight_smile:

Przeskanuj komputer programami Ad-aware SE Personal 1.06 oraz Spybot Search & Destroy 1.4

Skanowanie EWIDO trwa i wykrywa dość dużo syfu, jakiegoś Trojana, jakiegoś Worma, Downloadera i Tracking Cookies, jestem w szoku,po co ten Norton i Ad-Watch?

Złączono Posta : 30.10.2006 (Pon) 21:01

A jeszcze wczoraj przecież przeskanowałem mks-virem i też nic nie wykrył

Wszystko co znajdzie, to usuwasz :slight_smile:

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (jeżeli jakieś znaczki są żółte, to niech takie zostaną). Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

Ewido co wykrył usunąłem, Spyboot wykrył jakies Alexa Related i jakiegoś Tagsaurusa też usunąłem, teraz jeszcze wwdc, a w międzyczasie próbował się włamać do mnie jakiś figofago o podobnym IP jakie zablokowałem po poprzedniej próbie włamania w Nortonie.

Złączono Posta : 30.10.2006 (Pon) 23:14

Z WWDC odfajczyłem na zielono pierwsze trzy i net przestał mi śmigać, czwarty jest na żółto, piąty na zielono a Ad-aware dalej pokazuje “Rmd”, także chyba nici, podaję logi

HijackThis

SilentR

No i cóż pozdrawiam i cierpliwie czekam na odpowiedź

Złączono Posta : 31.10.2006 (Wto) 19:42

Aha jeszcze nie da mi w ustawieniach zmienić strony startowej IE, mam ustawione na google, zmieniam na onet a i tak otwiera się google.

Złączono Posta : 01.11.2006 (Sro) 16:41

Widzę że mój post umarł śmiercią naturalną, szkoda