RegSeeker: pytanie dotyczące czyszczenia rejestru

Witajcie!

Mam w sumie dosyć banalne pytanie ale może pomożecie rozwiać wątpliwość.Otóż od lat do czyszczenia rejestru korzystam z JV16 ale ostatnio poczytałem co nieco nt. wymienionego w tytule programu, zciągnąłem i zacząłem go “ćwiczyć”.Ogólenie podoba mi się ale mam taką oto wątpliwość:

otwieram go-Zakładka Czyść Rejestr-daję Ok, no i szuka-znajduje mi na ten moment 290 wpisów i …no właśnie, tu jest to pytanie/a: wszystkie do wywalenia???jak leci?Czy to są wszystkie zbędne wpisy jakie znalazł i należy poprostu dać: select all i w kosmos(oczywiście opcja kopii bezpieczeństwa jest zaznaczona)?Wykonałem opcję: Auto Clean, no i niczego nie usunąłDodam że wcześniej czysciłem JV16 i wywaliłem jakieś 150(no ale tam sprawa prosta: zaznacz te które można bezpiecznie usunąć i już).

Gdyby znalazł się ktoś uprzejmy i wyjaśnił ten mechanizm to będę baardzo wdzięczny bo szukałem w sieci i nie znalazłem niczego poza ogólnikami w rodzaju: dobry,szybki,prosty w obsłudze etc.

Za pomoc z góry wielkie dzięki.

Poczytaj

cenart ja tam kasuje wszystko jak leci.

Więc rób jak uważasz , uważaj jak robisz.Tam jest chyba taka opcja jak auto clean czy jakoś tak.(Nie wiem czy dobrze napisałem.)