RegSupremePro - jak poprawnie i bezpiecznie używać?

Witajcie. Wpisywałem w wyszukiwarkę RegSupreme jednak albo były to logi Z HJT, albo pytania jaki program jest lepszy. A ja mam inne pytanie. Jak poprawnie i zarazem bezpiecznie go używać do czyszczenia rejestru (żeby mi nie pousuwał wpisów potrzebnych do pracy programów i systemu ). Pamiętam, że w jv16PowerTools wybierało się “Pozycje, które można bezpiecznie usunąć”, a tutaj? Może ktoś dać jakiś poradniczek w kilku krokach, będę wdzięczny.

EDIT:Chciałbym, aby program usuwał tylko zbędne wpisy jak to powinno mieć miejsce,

No wiec masz dwie pozycje po znalezieniu błędnych wpisów. Napraw oraz usuń. Ja zalecam naprawiać, po czymś takim jeszcze nie natknąłem się na żadne problemy. Zresztą przed każdą operacją program pyta o to czy zrobić kopię zapasową. Należy zawsze dać tak :slight_smile:

sebos_krk

Kopie robię zawsze tylko jak wybrałem napraw to mi potem niektóre programy nie działały, dlatego pytam.

Więc użyj kopii zapasowej. Tam bardzo czytelnie wyświetla błędy rejestru w postaci drzewa, przeglądnij po wyszukiwaniu i następnym razem nie usuwaj wpisów skojarzonych z tymi programami co nie działały. :slight_smile: