Regulacja głośności

Witam!

Mianowicie mam problem z dźwiekiem w systemie Windows Xp (Sp2),gdy naciskam na regulacje głośnosci wyskakuje następujący komunikat:

“Nie ma dostępnych urządzeń miksujących…”

Próbowałem przeinstalować sterowniki,zainstalowałem nowe nic nie pomaga.

Przeskanowałem system skanerem mks,avast usunął kilka trojanów rownież nic nie pomogło nadal problem pojawia się.

Karta dzwiękowa to: SiS 7012 Audio Device

chwile przed wystąpieniem tego problemu kompozycja windowsa zmienia się na klasyczną po czym powraca do poprzedniego wyglądu.

wpis z HijackThis:

Z góry dziękuje za pomoc!

Syfu nie masz :wink:

A dźwięk normalnie np. z mp3 masz czy nie ?

BTW. ten komunikat z tego co pamiętam brzmi troszkę inaczej ;]

“Nie ma dostępnych aktywnych urządzeń miksujących. Aby zainstalować urządzenia miksujące przejdź do panelu sterowania, kliknij kategorie Drukarki i inny sprzęt, a następnie klinkij ikone Dodaj sprzęt”

o tak :slight_smile:

dzwięk mam normalnie z mp3

np.slucham winampa,po jakimś czasie klikam na ikonke głośności w pasku zadań i wyskakuje mi w/w błąd,wchodzę w ustawienia audio i nic nie moge zmienić (jakby poprostu nie było sterwoników),jednak muzyka z winampa dalej leci,robie resa i wszystko zaczyna się od nowa…

Złączono Posta : 23.08.2006 (Sro) 16:08

i jak odpalam winampa to wyskauje:

"Bad directsound driver.Please install proper driver or select another device in configuration.

Error code : 88780078"

A instalacja sterowników odbywa się bez problemu?

Czy w menedżerze urządzeń są jakieś wykrzykniki / pytajniki?

nie nie ma nic takiego

Złączono Posta : 24.08.2006 (Czw) 12:19

"chwile przed wystąpieniem tego problemu kompozycja windowsa zmienia się na klasyczną po czym powraca do poprzedniego wyglądu. "

to też powtarza się dosyć często,wydaję mi się jednak że to wina jakiegoś wirusa,ale żaden skaner go nie wykrywa :?