Regulacja odtwarzania slajdów w Windows 11

Dzień dobry ; mam problem z ustawieniem obrazu odtwarzania slajdów jest (bardzo powiększony wyświetlany obraz jest bardzo duży na ekranie komputera) , po prostu potrzebuję instrukcji jak pomniejszyć wyświetlany obraz ze slajdów w Windowsie 11. Z góry bardzo dziękuję z a ewentualną pomoc.

pozdrawiam kerik

Jakie oprogramowanie do tych slajdów?

Po zainstalowaniu Windowsa 11 było ok ale coś przestawiłem podczas ustawień innych aplikacji teraz jest źle t.z.n odtważany obraz jest b. powiększony

Ale nie tak brzmiało pytanie.

Chcemy ustalić jak się nazywa program do pokazu slajdów np. PowerPoint (czyt. Pałer Pońt) a nie jak ustawienia Firefox wpływają że Microsoft Office (czyt. majkrosoft Ofis) jest nieużywalny.

le gdzie mogę to sprawdzić moim zdaniem odtwarzane jest to aplikacją zdjęcia , ale nie jestem pewien , po prostu jest odtwarzane programem zainstalowanym w Windowsie 11

Jak nie włącza się tryb pełnego ekranu, to na pasku „zadań” (przy dolnej krawędzi monitora) wystarczy najechać na ikonę aktywnej aplikacji i po chwili będzie nazwa programu.

tryb pełnego obrazu to chyba jest , klikam na ikonkę zdjęcia i nic się nie pokazuje , nie wiem czy to jest nie powiązane z OneDrive