Regulamin Forum

Heh może pytanie jest banalne a nawet na pewno jest ale ja nie potrafię tego odnaleźć ;p mianowicie szukam strony z regulaminem forum. Z góry thx za link

rules.php

Tu powinien być. Niestety nie ma.

Zapewne będzie jutro. Nie martwcie się, regulamin i tak obowiązuje :stuck_out_tongue:

Jak może obowiązywać coś czego nie ma? :wink:

A jak się rejestrowałeś nie było regulaminu? :slight_smile:

Czy więc każdego obowiązuje ten regulamin, który akceptuje przy rejestracji?

Ucieszą się zwłaszcza starsi userzy - Ci którzy akceptowali regulamin w którym nie było mowy o ostrzeżeniach, banach etc.

Heh :wink:

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Oczywiście proszę o traktowanie mojej wypowiedzi z przymróżeniem oka.

@Frog: odnoszę wrażenie, że doskonale wiesz o co chodzi, jednak próbujesz udowodnić zupełnie co innego. A sprawa jest prosta - każdy User, który zapoznał się z regulaminem, gdy był on jeszcze dostępny i/bądź jest osobą kulturalną, stosującą się do zapisków zawartych w polskim prawie nie powinna mieć żadnych problemów w korzystaniu z forum i “z moderatorami”. Chodzi tu o ogólnie przyjęte zasady jak: szanowanie innych, unikanie wulgaryzmów, unikanie wskazywania źródeł pozyskania nielegalnego oprogramowania itp. itd.

Pozdrawiam serdecznie. :slight_smile:

Po porstu administracja zapomniała dodać regulamin do nowej wersji forum :slight_smile: .

Zgadza się adam, Frog sobie żartuje :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

To trzeba było zgłosić jako błąd, a nie zakładać nowego tematu.

Jakoś nie widze że machanizm ostrzeżeń został przeniesiony na nowe forum, więc nie wiem nad czym rozdzierasz szaty ??

prosisz i…masz :mrgreen:

Jest ok’ i punto ,Ty jak zwykle szukasz dziury w całym :shock:

potraktuj również tak samo :stuck_out_tongue:

Nie jesteś moderatorem to nie widzisz :stuck_out_tongue:

Ostrzeżenia są, a że nie są przyznane to już inna inszość :mrgreen:

Kończmy dyskusję.

Nie szukam dziury w całym tylko pozwoliłem sobie zażartować i tyle.

Boczi zrozumiał, co do reszty nie jestem pewien :stuck_out_tongue:

Uważam że przy tylu niedociągnięciach nowego forum, nie pora na żarty, tylko na konstruktywne zgłaszanie niedociągnięc w celu jak najszybszego ich usunięcia.

Jak zostaną usunięte, bedziemy sobie żartować z trudnych początków Z phbb3.

już niebawem :wink:

Frog łapiesz za słówka :mrgreen:

tego się trzymajmy :slight_smile: