Regulamin. Kiedy?

Kiedy będzie dostępny Regulamin?

A co przeskadza ci ze go nie ma, jak przestrzegasz to po co ci, będzie kiedy będzie.

Zenek Rolnik dziewna odpowiedź powiem spam

zapytał i na pewno administracja udzieli odpowiedzi, może chce coś sprawdzić, nikt nie za regulaminu na pamięć :stuck_out_tongue:

Gutek2222

nikt nie za regulaminu na pamięć

no wlasnie ja nie znalem na pamiec i od razu dostalem ostrzezenie od zabawnego Monczkina :stuck_out_tongue: (chyba za link ktory byl w moim opisie… ) no ale coz skoro nie bylo regulaminu trzeba bylo mi napisac na PW o co chodzi wiec usunalbym link - ale oczywiscie Monczkin kocha swoja robote i zabijac “morwki” :smiley: Monczkin spotkamy sie w sadzie, bedziesz jeszcze mi kupowa czteropak za szkody moralne :D:D

To już nie jest zabawne, i stanowi powód do przyznania kolejnego :evil:

Nigdy nieznajomość przepisów nie zwalnia od ich przestrzegania.

A to że go chwilowo nie ma, z powodów wprowadzanych poprawek nie upoważnia Cię do tego żebyś sobie robił szopki :evil:

Owszem, wrecz sie zgadzam - ale taki obowiazek dotyczy wylacznie prawa karnego i cywilnego. Prawo ustalone na forum powinno byc poparte regulaminem, gdyz znacznie rozni sie od praw spolecznych obowiazujacych w spoleczenstwie i nie nalezy ich do siebie prownywac - bo prawo na forum ustalone jest przez administracje forum a nie przez wladze ustawodawcza Rzeczypospolitej Polskiej.

Prosze mi wytlumaczyc wiec - skad mialem wiedziec ze nie moge umiescic linka w swoim opisie - skoro nie bylo regulaminu i nie moglem o tym wiedziec, ze na tym forum jest to zakazane.

Nawet nie mozna sie tu powloac na Netykiete sieciowa gdyz ona rowniez jednoznacznie nie rozstrzyga czy umieszczenie linka w opisie jest jej zlamaniem - zalezy to wylacznie czy regulamin forum zezwala na to czy nie - a regulamin na tym forum jest na razie niedostepny - dlatego uwazam ze Monczkin popelnil blad.

Faktycznie coś w tym jest. Skąd kolega miał wiedzieć że nie można mieć linków w podpisie skoro nie mogl przeczytać regulaminu.

Kobziarz zarejstrowałeś się 31 stycznia, tym samym stwierdziłeś że zapoznałeś się z regulaminem i wyraziłeś zgodę na jego przestrzeganie (wyłączony został dopiero pod koniec zeszłego tygodnia dokładnie 12.03.2006 (Nie) koło godzo 18 ).

Więc nie wal ściem że go nie znasz (a przynajmniej jego głównych założeń :stuck_out_tongue: )

I tutaj zgadzam sie z Motorniczym w 100%.

A co z nowymi użytkownikami? Rejestrujc się muszą zaakceptować regulamin. Ale… jaki regulamin? Co mają zaakceptować skoro go nie ma? I czy jeżeli złamią regulkamin którego nie ma dostaną ostrzeżenie?

Kobziarz zarestrowałeś się 31 stycznia, tym

nie mam obowiazku znac regulaminu forum na pamiec

jezeli chce umiscic link w opisie a nie wiem czy to jest zgodne z regulaminem - wiec czytam go… i sprawdzam czy moge to uczynic. W tym momenicie regulaminu nie bylo wiec uznalem ze moge - gdyz link nie jest zbrodnia i myslalem ze to nie jest jakis wielki grzech wobec administracji tego szanownego forum

stąd:

Do nowych kierowane są uwagi na PW ze stosownymi wyjaśnieniami (chyba że sprawa dotyczy ogólnych zasad netykiety wtedy :arrow: nie ma wyproś :stuck_out_tongue: )

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz :lol:

wyobraz sobie, ze wierze.

przyznanie sie administracji do bledu bylaby wielka ujma wiec nigdy tego nie uczynicie a ja to traktuje jak walke z wiatrakami dlatego dam sobie spokoj - niemniej jednak swiadczy to wylacznie o kulturze i systemie jaki panuje na tym forum.

Powinniscie barac przyklad od Asteriska i uczyc sie od niego co to oznacza bycie moderatorem - i jak nalezy traktowac szarego uzytkownika.

Dla mnie temat jest zamkniety.

Cieszy mnie fakt że darzysz taką estymą Asteriska, a z drugiej strony martwi zupełny brak poszanowania dla Monczkina:

Ja tutaj nie widzę żadnego błędu :wink:

To że regulamin jest chwilowo niedostępny, nie upaważnia nikogo do pajacowania na forum !!

:smiley:

Cieszy mnie fakt że darzysz taką estymą Asteriska, a z drugiej strony martwi zupełny brak poszanowania dla Monczkina:

to moj naprawde ostatni post na ten temat bo nie chce byc posadzony o otowanie, spamowanie, nabijanie postow lub tez pisanie nie na temat itp.

Bo widzisz z szacunkiem to bywa tak ze trzeba sobie na niego zasluzyc. Dlatego jednych sie szanuje a innych nie. Przeciez to bardzo proste. Prawda?

A co do Moczkina to ani mnie parzy, ani ziebi - jest mi zupelnie neutralny.

To wyjątek ze starego 8)

fiesta , ale Ty też masz linki w podpisie :wink:

Kobziarz Twojego pisania pod moim adresem komentować nie będę. O człowieku świadczy to, jak zwraca się do innych. Sam sobie wystawiasz świadectwo - a jakie ono jest… każdy widzi.

Nie bądź śmieszny - skąd miałeś wiedzieć ??

Jak widzę Twoja znajomość forum stoi na bardzo niskiem poziomie

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=66032

I mam prośbę - zacznij używać polskiej pisowni

Za zgodą administracji forum, do ogólnie przyjętych akcji internetowych, mających służyć poprawie sytuacji na forum, a jaka ona jest jeśli chodzi o poprawność pisowni i umiejętność korzystania z wyszukiwarek chyba nie muszę nikomu pokazywać palcem 8)

cece , ja też mam :D. Wystarczy z administracją to wcześniej uzgodnić (chociaż i tak niektórzy modzi się troszkę czepiali :? )