Regulamin na starcie

Zaskoczyłaś mnie Waterproof i przy okazji wprowadziłaś trochę zamieszania…

Zrobiłaś coś, czego sama bardzo nie lubisz…

Przeczytaj - będziesz wiedziała o co mi chodzi:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 327#110327

(ostatnie dwie linijki)

Waterproof menel - taki czy siaki - to ani nie

  • mniejszość rasowa

  • mniejszość religijna

za to napewno grupa wyznaniowa - dla tanich win :!:

menel to menel i choćbyś co napisała to tego nie zmienisz :!: a ja o takich ludziach napewno wiem więcej - z racji kierunku studiów :slight_smile:

zatem menel się nie obrazi, że się go menelem nazwie, a że dla ciebie to rasizm :expressionless: no cóż

według mnie przęgięcie pały na całego… gratulować można bez końca, Polska w UE :!:

Sorry DeViL ale moim zdaniem niepotrzebne to jest.Jeśli ktoś nie będzie chciał przeczytać regulaminu to go nikt do tego nie zmusi.Bardziej bym był za tym aby na głównej stronie forum dać ogłoszenie typu :“Szukasz cracka,seriala itp. TUTAJ GO NIE ZNAJDZIESZ”

Wybacz doprawdy nie wiem, o co Ci chodzi a propos tematu o rasiźmie?

Nie no tego to nie trzeba robić. U góry jest widoczny regulamin. Kto chce, przeczyta, kto nie, to nie. Trudno. Nie da się zmusić np. rozwydrzonego nastolatka, który szuka pomocy i klika wszędzie, gdzie popadnie, by napisać posta. A co go to obchodzi, że niezgodne z regulaminem (sic!) Często tak jest i żadne zmuszanie nic nie da. Wystarczająco często informujemy o regulaminie. :frowning: Ew. jakieś przypomnienie o regulaminie przy rejestracji, ale to i tak nie przyniesie większego skutku wg mnie.

Update:

Wpadłem przed chwilą, na, według mnie, dość ciekawy pomysł, aby “dyskretnie” pogrubić odnośniki do Regulaminu i “Szukajki” forumowej, tzn. objąć te odnośniki w tagi

[/code]

. Zawsze to zwraca uwagę!

Zdejmij klapki z oczu Nieprzemakalna

Mam nieodparte wrażenie że tak ostro walczysz w obronie prawa rasowych z tego powodu że ów osobnik jest Twoim idolem. W innym przypadku nawet byś tego nie zauważył.

IMHO mam podobne zadanie co WO że robisz burzę w szklance wody.

Obraźliwe wpisy w owym topicu zakrywam.

Wybacz - ale bawisz się w adwokata, a nie zauważyłeś - że Duch już odniósł się do mojego zarzutu… i to konkretnie w temacie! :roll:

intuicja zawodzi :stuck_out_tongue:

nie, nie jest moim idolem Samuel Eto`o :slight_smile: nawet nie gra w mojej ukochanej drużynie :lol:

to już twój i jej problem - niestety :frowning:

najwyższy kurde czas :!: :!:

strumienianin i Waterproof dajcie sobie już spokuj z tym OT, pogadajcie sobie na gg bo to nie ten temat :? Nie wiem czym zostało to spowodowane, być może że nie zostaliście włączeni do grana moderatorów :wink:

Zawesz to lepsze niż nic, popieram ten pomysł chociaż jestem przekonany, że nie zostanie zrelizowany jak cała masa innych UpDate-ów.

A co Ty na to:

Uważasz że to jest mniej obraźliwe ??

Przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli

Sorki wam za to

Tenk link jest do profilu Ghosta, a ghost to duch i mi się pomotało :hahaha:

A przy okazji to byłem wtedy podpity

Sorki

pisz co chcesz… takie argumenty mnie nie ruszają :!: zamiast tracić czas na wyszukiwanie przywar lepiej zastanowić się nad swoimi poglądami :frowning:

i tak nikt nieczyta regulaminu, taka jest prawda i tak kazdy kliknie dalej wiec poco zmieniac

szkoda czasu na to

po 2 przeczytanie ,a przestrzeganie to dwie rozne rzeczy

:wink: :wink:

Dokładnie ma to samo zdanie co Ty (również powinieneś je zastosować co do swojej osoby), tym bardziej że mam wrażenie przemawia przez was obydwóch typowy “kibolizm” i przytaczanie jakich kolwiek argumentów jest jak rzucanie grochem o ścianę .

fiesta z mojej strony EOT :slight_smile:

resocjalizacja nie istnieje - tak nam powtarza pan doktor od metodyki pracy resocjalizacyjnej :slight_smile:

paradoks :roll: nic na siłę :!:

tyle, że znów się pomyliłeś

co złego to nie ja :lol: nie mam jak tego udowodnić, ale nie chodzę z kijem po mieście i nie rzucam w policjantów kamieniami…

kibicuję Juventusowi i tylko tyle… nie toleruję rasizmu tym bardziej rasistów :!:

EOT

PS. cieszę się, że wpisy usunąłeś :spoko:

DeViL nie bądź taki obrażalski/“ważny”, może lepiej opanuj język i ubierz to w ładniejsze słowa: :?

Moderatorzy zrobią, co słuszne!

Piszę tak jak jest sam przyznasz, że zrobili śmietnik z tematu :?

P.S. Najlepiej to siedzieć cicho jak mysz pod miotłą i nic nie krytykować bo zaraz jakiś user (nie moderator) wypomni Ci swoje miejsce :?

Wszystkim szanownym userom przypominam temat topicu

i proponuję do niego powrócić.

Prywatne wycieczki proszę uprawiać na PW.

Moje skromne zdanie jest takie, że i tak nikt nie czyta regulaminu…

I co gorsze …nikogo nijak się do tego nie zmusi :frowning:

…a że pewien element naszego społeczeństwa jest zupełnie nie wychowany, to :x

BTW

Wstyd się przyznać, ale sam przeczytałem regulamin dopiero po ok 2 tygodniach obecności na forum :oops: