Regulamin na starcie

Witam

Myślę, że dobrym posunięciem w kierunku zmniejszenia nie regulaminowych postów było by aby osoba, która rejestruje się na forum,po komunikacie iż została dodana do listy userów, zobaczyła Regulamin.

To skłoniło by (na pewno nie wszystkich) ale na pewno część użytkowników do przeczytania owego regulaminu.

P.S. Jeśli temat był to folder_lock.gif

Pozdrawiam DeViL :wink:

było poruszane w innych topicach, ale przychylam się do propozycji kolegi

Dodałbym jeszcze wyrywkowe pytania przy rejestracji zmuszające do poczytania regulaminu

No to już chyba lekka przesada :roll:

Faktycznie, nie ma co już wariować Monczkin , uważam że Regulamin by starczył.

efekt widzimy :stuck_out_tongue: tym bardziej, że z tego co pamiętam przy rejestracji jest oświadczenie, że zapoznałem się z regulaminem, więc samo pojawienie się regulaminu nie zmieni nic (może się mylę) :slight_smile:

Mylisz się, teraz ludzie są tak wygodni (oczywiście nie wszyscy) że nie będą specjalnie klikać w link do regulaminu jeśli to nie będzie warunkiem do pomyślnej rejestracji :!: Natomiast kiedy user zobaczy przed oczyma od razu regulamin to część z nich na pewno przystanie i go przeczyta.

czas pokaże :slight_smile:

pozdrawiam

Niestety, nie można nikogp zmusić do takiego

działania - bo przeczytanie to jedno ( warunkiem

rejestracji jest oświadczenie o znajomości),

a praktyczne stosowanie - to drugie.

Nie o tym mowa :smiley:

Ale nikt tutaj do niczego nikogo nie zmusza, chodzi o to aby wyjść naprzeciw nowym userom i “od małego” uświadomić o zasadach tutaj panujących.

Przecież ciągle to robimy, a co gorsze nie tylko “nowi” olewają Regulamin i zasady ale również “starzy” bywalcy, niestety. :evil:

:okulary:

oto przykład :arrow: RASIZM PRECZ :evil: :evil:

Nie ma co rozdmuchiwać - na pewno nieświadomego tak do końca potknięcia… :? czy też lapsusu językowego.

A jak już chcemy być tak bardzo konsekwentni - to onegdaj również kolega Ghost wyrażał nie do końca tolerancyjne poglądy… ( vide: menele)! :roll:

no wiesz :o

szok wogóle :!: forum publiczne i takie teksty :!: mój szacunek do poniektórych jest już równy zeru :!: nieświadomie - kpina :!:

ciekawe jak się czuje czytelnik, który jest innego koloru skóry teraz :!: pewnie nieświadomie jest mu przykro :-k

WSTYD :!:

No i szkoda, że jako ten Rejtan rozdzierający koszulę - nie do końca przeczytałeś, co miałam na myśli! :frowning:

Oczywiście - drugą część sprytnie przemilczałeś… :frowning:

Możesz jaśniej?

Kolega :arrow: Ghost?

Do czego zmierzasz, podając link do profilu DUCHA?

to nie jest link do mojego profilu :-s :!: :!:

kliknij w niego najpierw, a potem pisz :twisted:

Zastanawiam się o kim mówiła Waterproof

Czy o Duchu czy o userze do którego podałem link…

Ty - akurat jesteś za krótko by to pamiętać!

Ale myślę, że Strumienianin - już może pamiętać!

Co prawda topic został wysprzątany przez modka, ale były tam dość nieprzyjazne myki pod adresem menelów i nawet… padły tam posądzenia ze strony innych userów, o nic więcej… jak właśnie o rasizm!

Czyli neverending story… :roll:

A pamiątki trzeba by dokupić…

Nie sztuką jest kogoś obrzucić kamieniami; warto pamiętać o swojej przeszłości… :?