Regulamin Powraca :)

:arrow: Regulamin

Dla informacji wszystkich nasz Regulamin z małymi poprawkami znowu pojawił się na forum.

Zapraszam wszystkich do lektury. :wink:

Punkt 2.3

“formowej”

Literówka :wink:

Regulamin jest teraz bardziej przejżysty i bardziej czytelny :slight_smile: .

Proponuję, żeby zapoznali sie z nim wszyscy, zwłaszcza , userzy, którzy rejestrowali się na forum po 11.03.2006

Ja wiem, że się czepiam, ale pewne rzeczy mogą prowadzić do nadużyć:

sugeruje, że niweolno skrytykować użytkownika który podał np. niewłaściwą metodę rozwiązania problemu (np. dział z logami HiJackThis)

Dobra i potrzebna rzecz… Dobra robota :spoko:

Jak wyżej - uważam, że regulamin jest bardziej przejrzysty i bardziej szczegółowo napisany,

łatwo można teraz wykwestionować co na forum wolno a czego nie :mrgreen:

Tylko zdanie:

jest troszkę “naciągnięte” (wg. mnie),

ponieważ jak w regulaminie wyżej pisze, aby uniknąć powielania tych samych wątków należy użyć opcji :szukaj:

A gdyby ktoś po raz kolejny napisał topik w stylu “Jaki antywirus ?” -

(zapewne) większość użytkowników mogłaby popaść w pewne niezrównoważenie :lol:

Ale pomimo to uważam, że będzie bardziej przestrzegany niż poprzedni .

A mnie się jakoś bardziej podobał stary regulamin.

Był jakoś dla mnie bardziej przejrzysty, chociaż temu nowemu nie mogę wiele zarzucić :mrgreen: (ale to tylko moje zdanie)

Dobra robota 8)

Nie sugeruje. Wszystko zależy od doboru słów.

Ale z tym, to chyba bardzo wielu z Was nie

powinno mieć kłopotów

asterisk ale czy przypadkiem zdanie napisane w ten sposób iejest równoważne z

A to oznacza, że krytyka kogoś kto źle sprawdza loga, niepofatyguje się by oczywisty problem rozwiązać przez google, jest złamaniem regulaminu.

Mylisz stwierdzenie faktu z krytykanctwem

Jest chyba rożnica:

  • nie sprawdziłeś a jesteś leniwy i nie chciało Ci się sprawdzić

BTW

Wszystko okaże sie w praktyce

prawda jest taka, że regulamin nie rozstrzyga tego, napisane jest tylko żeby niekrytykować z żadnego powodu, a to oznacza ównież stwierdzenie faktu. Rozumiem jakie były intencje, ale chodzi mi o to, że jest to sformułowane w sposób (IMHO) mało precyzyjny i niejesdnoznaczny

Wraz z nowym regulaminem Forum stało sie bardziej międzynarodowe , zabrakło punktu o używniu języka polskiego!

Ale do rzeczy. Oto pare moich spostrzeżeń i uwag do Regulaminu, a wyjaśnienie których zapobiegnie ewentualnym konfliktom:

tzn. że można krytykować Admina i Moderatorów w kwestiach nieregulaminowych?

niepotrzebnie nowe zdanie, źle to wygląda

czy pokazanie języka :stuck_out_tongue: jest obraźliwe?

czy nazwanie kogoś np kaczką, osłem, rydzem itp (szczególnie w dziale Na luzie) będzie karane (nawet wtedy gdy adresat nie poczuje sie obrażony)?

nie wprowadzajmy monopolu!

:lol:

co to znaczy?

czy musiałem dostać pozwolenie od Admina na cytowanie powyższych?

MAciej tak czytajac od dawna twoje posty to mam wrażnenie że ciągle ci coś nie pasi :? Szukasz dziury w całym. Weź sie chłopie zastanów troche nad sobą.

A jak myslisz???

te trzy znaki zapytania sugerują że… NIE!?

a te treści obrażliwe? Żeby nie było nieporozumień?

Bo jakoś dziwnie wygląda to pytanie

Myśłę, ze każdy kulturalny człowiek doskonale wie, co to znaczy.

Zwłaszcza, że w poprzedniej wersji Regulaminu widniało

I wtedy Ci to nie przeszkadzało :stuck_out_tongue:

Ja mam propozycję - nie prowadźmy dalej tej jałowej dyskusji, która nie prowadzi do niczego. To, że ktoś ma problemy ze zrozumieniem pewnych rzeczy… no cóż. Może w praktyce je zrozumie.

W pełni to popieram

Topik zostaje zamknięty.

Jednym słowem Regulamin nie jest po to aby się podbał. Ma zupełnie inne zadanie. Zapewne wszyscy wiedzą jakie. :wink: