Regulamin sygnatury?

Dzień dobry

Dostałem bana na konto z powodu sygnatury niezgodnej z regulaminem. Gdzie takowa się znajduje? Widziałem aby, że można stosować 1 link, obrazek o odpowiedniej wadze i wymiarach i chyba 4 linie tekstu. Miałem jedną linię + obrazek wymiarowy. Ban na 3 m-ce?

Podpis (sygnatura) - tekst wyświetlany pod każdą wiadomością Użytkownika, definiowany w profilu. Maksymalny rozmiar czcionki to domyślny, z wyłączeniem koloru zielonego i czerwonego. Jego długość to maksymalnie trzy linijki (bez względu na wielkość liter). Do podpisu można wstawiać tylko jedną grafikę, jednak o określonym, maksymalnym rozmiarze: 350x20 pikseli (userbary) lub 250x50 (pozostałe grafiki). W obu przypadkach rozmiar nie większy niż 30KB. W podpisie nie wolno umieszczać linków, aliasów, tekstów, grafik apletów etc., prowadzących do stron domowych, for internetowych, komercyjnych, łamiących regulamin Forum oraz stron przynoszących profity Użytkownikom (aukcje internetowe, ogłoszenia, gry internetowe np. Bitefight etc.). Zezwala się na umieszczanie linków do stron organizacji non profit (np. Pajacyk etc.), użyteczności publicznej lub akcji (np. Bykom Stop). W innych przypadkach Użytkownik powinien skontaktować się z Administratorem lub Moderatorem w celu uzyskania zgody na zamieszczenie linka do innych serwisów. Podpis nie może być wizualnie męczący dla innych Użytkowników Forum. W podpisie nie wolno stosować znaczników “quote”, “code”, “list”.

 

pewnie dałeś link reklamowy

Dzięki. Nie wiedziałem, że nie można dodawać linków. Ta informacja powinna być widoczna. Trudno

 

Przecież jest, w regulaminie. Powinieneś się z nim zapoznać przed rozpoczęciem korzystania z forum. Do kogo masz teraz pretensje?