Regulamin

Jestem tu, od niedawna i zauważyłem, że regulamin jest trochę jednak zaostrzony niż np.: na forum Entera gdzie byłem poprzednio.

I co z tego ?

Bardzo proszę o konkretne zatytułowanie tematu.

Z aktualnego bowiem nie wynika, o co Ci chodzi.

No to chyba dobrze o forum świadczy ? :?

J.C.D. czy możesz coś więcej powiedzieć? Rozwinąć swoją myśl?

ma zapewne na myśli to że “wszyscy” czepiają sie o byle co i skupiają sie na głupotach zamiast fakttycznie skoncentrowac się na rzeczach odpowiednich

taki to regulamin…

Popieram - najgorsze jest nazywanie tematów…

Może wystarczyłoby poprawić, a nie czepiać się cały czas…

Czytelność tematów jest bardzo ważną i istotną cechą przejrzystego forum. Ułatwia to nawigację dla użytkowników, którzy szukają podobnych tematów. Jeżeli tematy nie były tak pilnowane przez Moderatorów to szybko zrobiłby się śmietnik na forum.

Ponadto zwracanie uwagi nie ma na celu ukarania użytkownika a zapoznania go z regulaminem forum, który zaakceptował przy rejestracji. Jeżeli użytkownik dalej się nie potrafi zastosować do zasad tutaj obowiązujących to moderator może nagrodzić żółtą kartką, którą należy traktować tak, jak zostało to przewidziane - czyli jako typowe ostrzeżenie.

Tylko dlaczego ktoś ma odwalać robotę za użytkownika? Gdyby to była kwestia pojedynczych tematów, to nie było by może problemu, ale ilość takich postów dochodzi do kilkunastu - kilkudziesięciu dziennie.

Jak ktoś nie chce, to nie musi być Moderatorem…

Jak ktoś nie chce przestrzegać regulaminu (który zaakceptował rejestrując się na tym forum), nie musi z tego forum korzystać.

i googla :wink:

Poza tym gdyby moderatorzy poprawialiby wszystkie nasze błędy to użytkownicy by się roleniwili i w ogóle nie zwracali uwagi na regulamin. Ja jakoś nie wyobrażam sobie 500 nieodpowiednich postów dziennie, a kilku sprzątaczy.