Regularny lagging w AC: Brotherhood

Witam. Mój problem polega na tym, że występują mnie regularne lagi (co 4-5 sekund) w grze Assassin’s Creed: Brotherhood. Nie zależnie od ustawień graficznych lagi występują. Tylko w tej grze. Moja konfiguracja sprzętowa to CPU Intel Core 2 Quad Q6600 @2,4Ghz, 4GB RAM DDR2, GPU Zotac nVIDIA GeForce 8800 GTS 512. W czym może tkwić błąd, bo te lagi są strasznie denerwujące.

Dodane 04.04.2011 (Pn) 15:31

Próbowałem defragmentacji całego dysku twardego, ale nic nie pomaga. Ma ktoś jakieś przypuszczenia odnośnie tego problemu?

Hej,

Czy w innych wymagających grach problem się pojawia?

:arrow: Jak sprawa ma się z chłodzeniem karty graficznej?

:arrow: Jakie są jej temperatury w czasie całkowitego obciążenia, a jakie przy normalnym korzystaniu z systemu?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Problem pojawiał się w tylko tej grze. Jednak udało mi się rozpoznać przyczynę problemu. Jakiś konflikt powodował program HWiNFO32, który był uruchomiony w tle. Zamknąłem go i wszystko jest wporządku. A co się tyczy temperatur to moja karta po 1h grania osiąga max. 78 stopni Celsjusza. Dzięki za dobre chęci. Pozdrawiam.

Hej,

Program mógł wykorzystywać zasoby systemowe - w tym jeden z rdzeni - co powodować mogło spadek wydajności. :slight_smile:

Czyli nie jest źle. :slight_smile:

Nie ma sprawy. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus