ReInstal windows vista POMOCY!

Chcialem przeinstalowac mojego windowsa viste home basic. Wlozylem plytke instalacyjna do napedu uruchomilem ja. Wpadlm na pomysl zeby sformstowac dysk c: wiec gdy pokazalo sie okienko z wyswietlonym dyskiem kliknalem formatuj. Poczekalem chwilke i juz . Kliknalem przycisk dalej i rzpoczela sie imstalacja>> doszlo do 100% rozpakowywanai plikow i blad “instalacje anulowano, niemozna odnalezc folderu WINDOWS” przez top niemoge zainstalowac windowsa moj komp jest teraz czysty PROSZE O POMOC !!

spróbuj jeszcze raz sformatować dysk, użyj formatowania pełnego nie szybkiego. Po formatowaniu zainstaluj Windows

Można jeszcze odpalić LiveCD programu GParted (znajdziesz go na dobreprogramy.pl) lub jakiegoś linuksa, na którym jest ten program, sformatować partycje pod tym programem, a dopiero potem instalować windowsa.

EDIT:

GParted:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ted+0.4.52

tylko ze ja juz sformatowalem dysk. Jak wlaczam kompa top pojawia sie brak bootmgr przyciscnij ctr+alt+del zeby zrestartowac czyli wogole niemoge kozystac z kompa. A com do formata to jest okno i widac moj dysk przyciskam na niego pod oknem wybieram opcje zaawansowane i wcisnalem format i niebylo zadnej opcji formatowania poprpstu pony chwili dysk byl pusty :frowning: pliska pomocy !!

Pobierz Gparted z linka adika wypal jego obraz na płycie i sformatuj nim dysk.Program jest łatwy w obsudze

a czy tenchaiczi program odpali sie bez wejscia w pulpit i jak mam gol wypalic na plycie ?? Instalke mam zgrac czy jak najlepiej jakbys miki321 podal gg twoje.

marcinek321 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu, nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó) oraz popełniając błędy gramatyczne. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Ten program musisz nagrać na płytę. Możesz do tego wykorzystać ten program (oczywiście zainstalowany na innym komputerze :wink: ) według tej instrukcji. W tej prezentacji pokazana jest obsługa GParteda.