ReInstal windows vista POMOCY!

(Szyller12) #1

Chcialem przeinstalowac mojego windowsa viste home basic. Wlozylem plytke instalacyjna do napedu uruchomilem ja. Wpadlm na pomysl zeby sformstowac dysk c: wiec gdy pokazalo sie okienko z wyswietlonym dyskiem kliknalem formatuj. Poczekalem chwilke i juz . Kliknalem przycisk dalej i rzpoczela sie imstalacja>> doszlo do 100% rozpakowywanai plikow i blad "instalacje anulowano, niemozna odnalezc folderu WINDOWS" przez top niemoge zainstalowac windowsa moj komp jest teraz czysty PROSZE O POMOC !!

(Marcinkozikowski15) #2

spróbuj jeszcze raz sformatować dysk, użyj formatowania pełnego nie szybkiego. Po formatowaniu zainstaluj Windows

(Jaa1) #3

Można jeszcze odpalić LiveCD programu GParted (znajdziesz go na dobreprogramy.pl) lub jakiegoś linuksa, na którym jest ten program, sformatować partycje pod tym programem, a dopiero potem instalować windowsa.

EDIT:

GParted:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... ted+0.4.52

(Szyller12) #4

tylko ze ja juz sformatowalem dysk. Jak wlaczam kompa top pojawia sie brak bootmgr przyciscnij ctr+alt+del zeby zrestartowac czyli wogole niemoge kozystac z kompa. A com do formata to jest okno i widac moj dysk przyciskam na niego pod oknem wybieram opcje zaawansowane i wcisnalem format i niebylo zadnej opcji formatowania poprpstu pony chwili dysk byl pusty :frowning: pliska pomocy !!

(Marcinkozikowski15) #5

Pobierz Gparted z linka adika wypal jego obraz na płycie i sformatuj nim dysk.Program jest łatwy w obsudze

(Szyller12) #6

a czy tenchaiczi program odpali sie bez wejscia w pulpit i jak mam gol wypalic na plycie ?? Instalke mam zgrac czy jak najlepiej jakbys miki321 podal gg twoje.

(Kaka') #7

marcinek321 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu, nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó) oraz popełniając błędy gramatyczne. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

(Jaa1) #8

Ten program musisz nagrać na płytę. Możesz do tego wykorzystać ten program (oczywiście zainstalowany na innym komputerze :wink: ) według tej instrukcji. W tej prezentacji pokazana jest obsługa GParteda.