Reinstalacj XP na laptopie, brak partycji recovery ani płyty

Witam!

Zasyfiłem sobie komputer “7 Transformation Pack’iem”, miałem 14 trojanów ( w ciągu jednej godziny się pobrały), wyskakiwały głupie błędy - zdecydowałem się na reinstalację. Ponieważ mam oryginalnego XP Professional (nalepka na spodzie laptopa), włożyłem płytkę do napędu (płytka ze zintegrowanym SP3, dokładniejszego źródła nie znam bo mam tylko jej obraz). Niestety, mój CD-KEY nie został przyjęty. Wpisałem piracki, żeby w ogóle zainstalować sterowniki itd. a potem uregulować sprawy z Microsoftem.

Wszystko jedno czego bym nie zrobił, XPek nie przyjmuje mojego klucza (jest na 100% oryginalny, hologram i te sprawy…). Podejrzewam, że może to być wina nośnika. Nie znacie źródła, z którego mógłbym uzyskać płytkę recovery CD dla swojego modelu (T42p 2374-Q94) lub płytkę z oryginalnym system w wersji Retail (bo chyba takiej potrzebuję)?

Dodam, ze w zamianę klucza się już bawiłem, żaden sposób nie działa (są to LEGALNE sposoby, podane na stronie Microsoftu).

Wolałem korzystać z pirackiego Windowsa, nigdy mi żadne powiadomienie o nielegalności nie wyskoczyło. Teraz mam oryginała i - ****.

Do wspaniałej grupy moderatorskiej - jeśli usuniecie tego posta, to przyczynicie się do wzrostu piractwa w Polsce, bo sam nie potrafię rozwiązać tego problemu (w legalny sposób), ale za pomocą np. klucza VLK jest to banalne…

Niestety w wersji VL nie da się wprowadzić cd-key z wersji oem albo Retial ( instalacja czy późniejsza zmiana). Rozwiązanie jest tylko jedno ściągniesz wersje OEM win XP pro i wtedy go zainstalujesz. Co do obrazu systemu to niestety może go pobrać tylko z torentów, ewentualnie znaleźć sobie która taką wersje windowsa używa.