Reinstalacja directx 9.0c

Jak usunąć dx z serwis packa2 mam problem z mikrofonem i myśle że to pomoże przy konfiguracji mikrofonu pokazuje coś takiego, DirectPlay Voice

a potem że nie może zainstalować DpvSetup.exe i nie mogę pogadac na tlenie a na skype mogę za pomoc bardzo dziękuję bo napewno ja do tego nie dojdę … meredes

zainstaluj sobie dx 9.0c raz jeszcze bo usunąć dziada ciężko a jak to nie pomoże to instalnij sobie od nowa stery od dźwiękowej

stery mam nowe a dx nie zainstaluje się bez odinstalowania poprzedniej wersji

zainstaluje się ale mówisz o poprzedniej wersji a nowszej niż 9.0c nie widziałem(a przecież o tej mowa)

nowszej niema od 9.0c ja chcę 9.0c na 9.0c i się nieda trzeba odinstalować tą co jest w kompie i ponownie zainstalować,

wiesz według mnie diabeł siedzi nie w dierctX a w tym że masz za nowe stery weź standardowe te które były przy dźwiękówce(w przypadku zintegrowanej od płyty głównej) spróbuj a ja spróbuje u siebie directa usunąć :smiley:

tak zrobiłe wczesniej i nic było to samo najdżiwniejsze jest to że mogę rozmawiać ale tylko przez skype a mi zalerzy na tlenie bo tam mam tlenofon i gadam za grosze kumple nie mają internetu to gadamy przez telefon

:frowning: nie umiem :frowning:

trudno wielki dzięki poczekam może ktoś będzie wiedział najlepszego meredes

Nie poleca się odinstalowywania DirectX!

A skoro masz taki problem, poczytaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Jednak zanim to, spróbuj wystartować do konsoli odzyskiwania i naprawić system poleceniem chkdsk /r

O konsoli poczytasz W TYM TEMACIE