Reinstalacja Microsoft Windows XP Professional z Downgrade'u Microsoft Windows Vista

Czołem!

 

Powiedzcie Ktoś, proszę, bo nie mogę czekać do poniedziałku…

 

Komputer poleasingowy DELL.

Zakupiony został z zainstalowanym Microsoft Windows XP Professional, który to pochodził z akcji Downgrade’u Microsoft Windows Vista Business.

 

Ponieważ nie miałem potrzeby korzystania Microsoft Windows XP Professional, dysk sformatowałem.

Zamieniłem na SSD i zainstalowałem Microsoft Windows 7 Professional.

 

Teraz potrzebuję Microsoft Windows XP i tutaj pojawiają się moje pytania:

 

  1. Czy mogę zainstalować Microsoft Windows XP Professional i wykonać aktywację tak, jak robi się to podczas Downgrade’u?

 

  1. Czy mogę tą instalację przeprowadzić z użyciem klucza instalacji Microsoft Windows XP Professional innym, niż ten, który był dostarczony podczas zakupu? (nie spisałem klucza przed formatowaniem dysku)

 

Pomóżcie, bo muszę instalować, a nie mam czasu czekać do Poniedziałku do 9:00.

  1. Tak, możesz to zrobić.

  2. Do aktywacji XP użytkownik sam musi sobie znaleźć klucz(taki wymysł M$), więc możesz spokojnie użyć jakiegokolwiek. Jak nie przejdzie aktywacji online to dzwonisz i mówisz że to downgrade.

Rozumiem, ale czy ponowny Downgrade tego komputera mogę wykonać na innym kluczu?

Czy nie będzie problemu, że tym razem instaluję z innego?

 

Nie mam ochoty instalować kilka razy systemu, więc chyba wstrzymam się do jutra do godziny 9:00 i zadzwonię do Microsoft :slight_smile:

Masz użyć dowolnego klucza XP Pro oem lub box. Jak chcesz to czekaj.

Już po wszystkim!