Reinstalacja systemu, a sterowniki

Witam. Postanowiłem zainstalować system jeszcze raz (Windows 7). Posiadam laptopa Lenovo. System miałem na C ładnie zainstalowany i sterowniki na D. Jeżeli zainstaluje system poprzez format dysku C to co będzie ze sterami na dysku D ? Ze sklepu nie dostałem żadnych sterów do płyty głównej itp. Tylko grafika to z neta. Będę musiał stery zainstalować a jak tak to skąd mogę je wziąć ?

Szybki6 , nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Nic, będą sobie.

Z tego samego źródła.

Dla bezpieczeństwa zgraj sobie na płytę lub pendrive przed reinstalacją i nie powinno być potem problemów.

Właśnie, przecież można te sterowniki nagrać na płytę.

Laptopy posiadają opcję Recovery, pozwalającą przywrócić system do stanu fabrycznego (jest kopia na ukrytej partycji). Jak to zrobić, to powinno pisać w instrukcji obsługi.

Nie wiem czy to ważne ale normalnie miałem Viste zainstalowaną, a zrobiłem Upgrade na 7 i opcja OneKey Recovery mi nie działa

Szybki6 nie z nikąd jak napisałeś wcześniej, tylko przeczytaj mój post ze zrozumieniem, to będziesz napewno wiedzial.