Reinstalacja systemu, a sterowniki

(Szybki6) #1

Witam. Postanowiłem zainstalować system jeszcze raz (Windows 7). Posiadam laptopa Lenovo. System miałem na C ładnie zainstalowany i sterowniki na D. Jeżeli zainstaluje system poprzez format dysku C to co będzie ze sterami na dysku D ? Ze sklepu nie dostałem żadnych sterów do płyty głównej itp. Tylko grafika to z neta. Będę musiał stery zainstalować a jak tak to skąd mogę je wziąć ?

(Monczkin) #2

Szybki6 , nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

(Breitner) #3

Nic, będą sobie.

Z tego samego źródła.

(Adam Kasprzak) #4

Dla bezpieczeństwa zgraj sobie na płytę lub pendrive przed reinstalacją i nie powinno być potem problemów.

(MaRa) #5

Właśnie, przecież można te sterowniki nagrać na płytę.

Laptopy posiadają opcję Recovery, pozwalającą przywrócić system do stanu fabrycznego (jest kopia na ukrytej partycji). Jak to zrobić, to powinno pisać w instrukcji obsługi.

(Szybki6) #6

Nie wiem czy to ważne ale normalnie miałem Viste zainstalowaną, a zrobiłem Upgrade na 7 i opcja OneKey Recovery mi nie działa

(Breitner) #7

Szybki6 nie z nikąd jak napisałeś wcześniej, tylko przeczytaj mój post ze zrozumieniem, to będziesz napewno wiedzial.