Reinstalacja systemu i póżniejsze błedy

Witam , posiadam windows media center edition ( oryg) . Ostatnio pokazało się czarne tło i możliwości uruchomienia systemu( awaryjny , normalnie i ostatnia dobra konfig) Ani normalne uruchomienie , jak i ost znana konf. nie działały. Uruchamiałem system w trybie awaryjnym , wybierałem przywracanie systemu z 5 roznych punktow ,ale nic to nie dało. W końcu wybrałem opcję naprawienia z płytki. Po tej operacji system jako tako działał , ale znikło wiele programow jak np windows defender , Ie. czy wmp.Wkurzyłem się już porządnie , sformatowałem partycję systemową i zainstalowałem na nowo Windowsa. Potem nkładkę językowa i aktualizacje z płytki jak zawsze. I SZLAK mnie trafia! !!

Złączono Posta : 29.11.2007 (Czw) 13:07

Ps Przy próbie instalacji najnowszych ati catalyst wyskakuje , bład przy instalacji , instalator niekompletny! !!

Spróbuj bez spolszczenia może ono to powoduje.

niesądze:> juz z 5 razy reinstalowałem system w ten sposób i nigdy nie było problemów.

Złączono Posta : 29.11.2007 (Czw) 15:04

pozostaje mi chyba jedynie jeszcze jeden format:. Niektore programy się w ogóle nie instalują a niektóre nie odpalają po zainstalowaniu:>

A może sprawdź najpierw pamięć RAM.

ram ok

Złączono Posta : 04.12.2007 (Wto) 20:34

Komputer oddany do serwisu. Padł całkowicie dysk. Na 95 % jest to awaria dysku i dane nie do odzyskania:>( dysk samsung 2 letni)