Reinstalacja systemu spowodowała problemy ze sterownikami laptopa

Witam.
Właśnie przed chwilką formatowałem laptop i pobrałem na niego ze strony Microsoftu Windows 10 (iso) po instalacji wszystko niby zdaje sie działać, ale mam 2 problemy: w laptopie wogóle nie działa WiFi (moge sie połączyć z internetem tylko przez wejście Ethernetowe) oraz nie działa również TouchPad. Nie wiem, czy trzeba pobrać jakąś specjalną wersje tego systemu pod laptopy czy coś trzeba zrobić.
PROSZE POMÓŻCIE!

W przyszłości nie nadaj postowi takich tytułów,gdyby tu byli Moderatorzy jak dawniej już by był w koszu…Masz połączenie internetowe więc wejdż na stronę producenta i pobierz sterowniki zgodne z modelem laptopa,wersją systemu operacyjnego i typem 64 albo 86 bit.Jeśli posiadasz klucz licencyjny aktywuj system.Uaktualnij do wersji 1706.Touchpad można zawsze zastąpić myszą-kwestia przyzwyczajenia i wyboru.

Zainstaluj Driver Booster w wersji 4.5 https://goo.gl/CTC2kF i zapodaj mu ten Klucz 6D2E9-F69F0-2A3B2-D1EF4 lub ten : 175B4-56DAE-36FD1-57BF4 Zaktualizuj wszystkie sterowniki. Gdyby nie działał pisz na priv

Poprawiłem temat :wink:

Pobrałem sterowniki z acer.com i wszyskto działa! Dziękuje wam

1 polubienie