Reinstalacja systemu z Samsung Recovery Solution 4

Witam.

Mam oto taki problem. Mam już laptopa od roku, i przez ten czas nazbierało mi się dużo śmieci, chciałbym zrobić formata, poprzez orginalnie dołączony do laptopa (Samsung R580) program Samsung Recovery Solution 4, ale kiedy wybieram opcję przywracania komputera do stanu początkowego (z poziomu pulpitu) niby wszystko jest ok, program sam resetuje sobie komputer i właśnie… dalej się nic nie dzieje komputer uruchamia się normalnie tak jak by nigdy nic.

Podobnie się dzieje kiedy przy uruchomieniu komputera wciskam z klawiatury klawisz F4, który odpowiada za uruchomienie Recovery. Po kliknięciu, zaczyna się coś dziać, wyskakuje wybór uruchomienia komputera, do wyboru mam tryb awaryjny, tryb awaryjny z obsługą sieci i tryb awaryjny z obsługą wiersza poleceń.

Istnieje jakaś inna możliwość, przywrócenia komputera do statu początkowego???

Nie usuwałeś przypadkiem partycji recovery? Nie instalowałeś systemu z płyty, wtedy nadpisałbyś MBR. Jeżeli nadpisałeś tylko MBR to możesz go naprawić, tylko musisz sobie zrobić botowalnego pendriva z Admin Tool .

http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=28171

Posiadam takiego awaryjnego pendriva tak na wszelki wypadek, przydał się już.

Partycji recovery nie usuwałem, i nie instalowałem żadnego systemu na nim. Od kupna laptopa jest ten sam orginalny Win7.

Dodam jeszcze, że nie chcem usuwać owej partycji recovery, bo nie przeszkadza mi ona w niczym.