Reinstalacja systemu

witam serdecznie.mam pewien problem z ktorym nie potrafie sobie poradzic a na wizyte w serwisie mnie nie stac.otoz jakies 3 lata temu zakupilem laptopa z zainstalowanym systemem windows vista,nigdy nie robilem kopii zapasowej a obecnie mam niesprawny naped.chcialbym dokonac reinstalacji tegoz systemu.slyszalem ze jest on zapisany gdzies na dysku.wczesniejudalo mi sie raz dokonac reinstalacji(nie wiem jak to zrobilem) poprzez acer recovery.ale po wizycie u technika komputerowego na dysku nie moge znalezc tejze opcji.blagam pomozcie!jak moge dokonac reinstalacji tak bym mial czysciutkiego niezapisanego zadnymi danymi windowsa(tak jak przy kupnie)jezeli ktos znajdzie sie taki uprzejmy to prosze o odpowiedz

pozdrawiam i blagam o pomoc

źródło :

http://translate.google.pl/translate?hl … -erecovery

Acer System Recovery Partition Hotkey i instrukcji (eRecovery) Aby uzyskać dostęp do partycji odzyskiwania na komputerze Acer do odzyskiwania, wykonaj czynności opisane poniżej.

Poczytaj wszsytkie posty co tam są może ci to pomoże :slight_smile:

pusiu dzieki ale jest pewien problem.na ekranie eRecovery wyskakuja dwie opcje do wyboru:pierwsza mowi o usunieciu wszystkiego i przywróceniu danych fabrycznych.pytanie brzmi czy stwierdzenie “dane fabryczne” obejmuje tez usuniecie windowsa?pomozcie prosze.ta druga opcja to jakis backup,czyli nadpisanie na nowym ustawieniu starych danych

o co chodzi?

Dane fabryczne recovery przywraca obraz fabryczny windowsa inaczej mówiąc skasuje cały nas stary wraz z naszymi plikami .

ja jestem laikiem wiec mi wytlumacz mi jak …laikowi.czyli jesli wybiore pierwsza opcje to odpali mi czystego windowsa czy tez go skasuje z dysku i bede musial szukac po sklepach nowego?

Po Prostu wgra sie nowy windows z ukrytej Partycji skasuje się tylko ten stary zepsuty :slight_smile:

napewno bo jak wyjdzie kicha to bede udupiony.przypominam ze naped cd zepsuty jest dasz mi zapenienie ze nie skasuje mi windowsa?

http://www.wybieramlaptopa.pl/tips-tric … ie-systemu

Acer – przywracanie systemu

Roland85 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, itd.). Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif