Reinstalacja Visty - którą drogą?

Laptop Toshiba. Za pomocą wbudowanego narzędzia mam 2 płytki Recovery.

Ale również jest duża szansa że może z HDD uda się zainstalowac system.

Mam nadzieję że naklejka z kodem licencyjnym systemu jest ok… zapyta instalator o TO?

Pytanie jest czy instalowac z płytki czy dysku.

To jest Vista. Do tego laptop ma 4-5 lat. Robię to aby działał jak najszybciej.

I dlatego chcę w jak najlepszy sposób to przeprowadzic.

Proszę o rady - i to w miarę szybko ;p Bo już mogę stawiac system… tylko jak -,-

Dziękuję !!

Ps. Netfix od DP… pół godziny zostało, a już nie odbierają. Odrzuca… fajnie -,-

przy przywracaniu recovery nie instaluje się system i nie trzeba wpisywać klucza a wgrywa się na dysk już gotowy obraz partycji z zainstalowanym systemem, czy to będzie z dysku czy z płyty nie stanowi różnicy, system będzie wyglądał tak jak w chwili utworzenia obrazu

Jeżeli chcesz w jak najlepszy sposób przeprowadzić reinstalację systemu to zaopatrz się w czystą płytę z systemem(nie recovery), w takiej wersji na jaką posiadasz licencję i instaluj system z wykorzystaniem klucza spod laptopa.

Fakt, do tak zainstalowanego systemu będziesz musiał samodzielnie doinstalować sterowniki ale nie będziesz miał masy zbędnego oprogramowania od producenta.

Hej,

tutaj jest jedna ważna uwaga - aktywację systemu trzeba będzie przeprowadzić telefonicznie - aktywacja poprzez Internet zwraca informację, że nie jest to poprawny sposób rejestracji tej wersji systemu.

Pozdrawiam,

Dimatheus