Reinstalacja windows 7 w asus x53s

Witam.

Mam laptopa ASUS x53s z oryginalnym windows 7. Ostatnio bardzo mi się nudziło i postanowiłem zainstalować Meego na laptopa. Coś się nie udało i musiałem włączyć nażędzie do odzyskiwania systemu. Niby go odzyskałem ale teraz co rusz są jakieś błędy w systemie. A to wifi się tnie a to klawiatura nie łapie niektórych znaków, ale najgorsze jest to że ciągle restartuje się explorator plików windows. Co można z tym zrobić? Sprawdziłem już system anty wirusem Arca vir i nic nie odkrył. Czy powinie reinstalować system? Jeśli tak to w jaki sposób?

Edit: Dada jeszcze że nie da się wejsc w ustawienia bluetooth ( nie ma ich wogule) i nie da się zmieniać głośności skrutem klawiszowym ( reszta skrutów działa)

Proszę o dobre rady.

Pozdrawiam : Tugot17

A nie masz przypadkiem ukrytej / wypalonej na płycie partycji recovery? Jeśli tak, powinno się dać odzyskać system do stanu fabrycznego / do momentu wypalenia płyt.

witaj jeżeli masz laptopa ASUS k53s z oryginalnym windows 7. to proszę włączyć system i na samym początku można za uwarzyć czy wdusić f2 czy f4 czy f8 jest to na samym dole po lewej stronie i postępować według informacji jakie się ukazują.

tugot17 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

proponuję zastanowić się nad Zmiana systemu preinstalowanego na czysty Windows.

pozdrawiam

Ale ja chcę mieć ten sam system tylko wyczyszczony

Dodane 24.08.2012 (Pt) 21:51

Możesz napisać jaśniej bo nie zrozumiałem co piszesz ??

Kolego, sam nie wiesz, co piszesz. W temacie “reinstalacja Windows 7”, a post wyżej, że chcesz mieć ten sam system (czyli wnioskuję, że MeeGo), ale wyczyszczony. Zdecyduj się, to wtedy da się konkretne porady opisać.

PS. Do tego, co Leszek2204 wymyślił - to jest klawisz F8.

Ja chcę mieć windowsa 7 jakiego miałem na początku czyli windows 7 plus kilka dodatków asusa . Sorry jeśli mnie nie zrozumiałeś

Dodane 25.08.2012 (So) 21:37

Ja chcę mieć windowsa 7 jakiego miałem na początku czyli windows 7 plus kilka dodatków asusa . Sorry jeśli mnie nie zrozumiałeś

A więc wciśnij F9 kiedy ukaże się logo Asus, przywrócisz system do ustawień fabrycznych tylko czytaj uważnie komunikaty, będzie wybór partycji, języka itp. i koniecznie podłącz zasilacz.

F8 jest w tym Asusie na 99% :slight_smile: