Reinstalacja windows 7 w asus x53s


(Piotr635) #1

Witam.

Mam laptopa ASUS x53s z oryginalnym windows 7. Ostatnio bardzo mi się nudziło i postanowiłem zainstalować Meego na laptopa. Coś się nie udało i musiałem włączyć nażędzie do odzyskiwania systemu. Niby go odzyskałem ale teraz co rusz są jakieś błędy w systemie. A to wifi się tnie a to klawiatura nie łapie niektórych znaków, ale najgorsze jest to że ciągle restartuje się explorator plików windows. Co można z tym zrobić? Sprawdziłem już system anty wirusem Arca vir i nic nie odkrył. Czy powinie reinstalować system? Jeśli tak to w jaki sposób?

Edit: Dada jeszcze że nie da się wejsc w ustawienia bluetooth ( nie ma ich wogule) i nie da się zmieniać głośności skrutem klawiszowym ( reszta skrutów działa)

Proszę o dobre rady.

Pozdrawiam : Tugot17


(Hitm3n) #2

A nie masz przypadkiem ukrytej / wypalonej na płycie partycji recovery? Jeśli tak, powinno się dać odzyskać system do stanu fabrycznego / do momentu wypalenia płyt.


(Leszek2204) #3

witaj jeżeli masz laptopa ASUS k53s z oryginalnym windows 7. to proszę włączyć system i na samym początku można za uwarzyć czy wdusić f2 czy f4 czy f8 jest to na samym dole po lewej stronie i postępować według informacji jakie się ukazują.


(Agatonster) #4

tugot17 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(adam9870) #5

proponuję zastanowić się nad Zmiana systemu preinstalowanego na czysty Windows.

pozdrawiam


(Piotr635) #6

Ale ja chcę mieć ten sam system tylko wyczyszczony

-- Dodane 24.08.2012 (Pt) 21:51 --

Możesz napisać jaśniej bo nie zrozumiałem co piszesz ??


(Hitm3n) #7

Kolego, sam nie wiesz, co piszesz. W temacie "reinstalacja Windows 7", a post wyżej, że chcesz mieć ten sam system (czyli wnioskuję, że MeeGo), ale wyczyszczony. Zdecyduj się, to wtedy da się konkretne porady opisać.

PS. Do tego, co Leszek2204 wymyślił - to jest klawisz F8.


(Piotr635) #8

Ja chcę mieć windowsa 7 jakiego miałem na początku czyli windows 7 plus kilka dodatków asusa . Sorry jeśli mnie nie zrozumiałeś

-- Dodane 25.08.2012 (So) 21:37 --

Ja chcę mieć windowsa 7 jakiego miałem na początku czyli windows 7 plus kilka dodatków asusa . Sorry jeśli mnie nie zrozumiałeś


(sobewa) #9

A więc wciśnij F9 kiedy ukaże się logo Asus, przywrócisz system do ustawień fabrycznych tylko czytaj uważnie komunikaty, będzie wybór partycji, języka itp. i koniecznie podłącz zasilacz.


(Hitm3n) #10

F8 jest w tym Asusie na 99% :slight_smile: