Reinstalacja Windowsa 10


(Kamillo 17) #1

Witam.

Mam taką sprawę. Dzisiaj dokonałem uaktualnienia z Windows 7 do Windows 10. Moje pytanie brzmi: w jaki sposób będę mógł zainstalować ponownie Windows 10, gdy zepsuje się komputer? Widzę póki co dwie opcje: w Ustawienia/Aktualizacja i zabezpieczenia/Odzyskiwanie/Resetuj ustawienia do stanu początkowego. Co jednak, gdy system nie będzie się uruchamiał? Stąd nagrywam właśnie na DVD pliki z ukrytego folderu C:\Windows~BT. Czy to wystarczy, czy powinienem zrobić coś innego?


(Cedar) #2

Zacznij czytać artykuły ze strony głównej:

http://www.dobreprogramy.pl/Odpowiedzi-na-10-najczesciej-zadawanych-przez-Was-pytan-o-Windows-10,News,65128.html

 

 


(keromatsu) #3

Zgodnie z Wielką Infolinią M$:

“Jeżeli zajdzie potrzeba reinstalacji uprzednio zainstalowanego systemu Windows 10 należy wykonać reinstalację odpowiedniej wersji za pomocą płyty instalacyjnej Windows 10 bez podawania klucza produktu. Po połączeniu z Internetem system aktywuje się automatycznie. Warto jednak pamiętać, że warunkiem aktywacji jest posiadanie płyty głównej oraz procesora identycznych jak w dniu aktualizacji”


Instalacja win 10
(kuba3351) #4

Nie nagrywaj tego folderu na płytę bo tylko ją marnujesz, ona nie zabootuje. Pobierz program Windows Media Creation Tool, https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

On pozwoli na uzyskanie obrazu płyty do nagrania, i wtedy będziesz mógł przeinstalować system.