Reinstalacja windowsa, problem z jakością filmów

Mam problem, re-instalowałem windowsa na partycji C. Inne partycje byly nieruszane, a na nich bylo kilka filmów. Po skonfigurowaniu systemu i zaopatrzeniu go w ffdshow odtwarzam stare filmy tym samym odtwarzaczem. I tu pojawia się problem bo niby wyświetlają sie poprawnie, ale na dole migocze taki cieniutki jaskrawozielony pasek.

Juz dosc dawno zauwazylem ten problem, kiedys przegrywalem stare filmy z płyt na nowy system i też tak było. Jak sie tego pozbyć?

Oprócz ffdshow mam też xvid i ac3 filter.

Może kodeki ci się gryzą. Spróbuj zrobić tak:

  1. Ściągnij sobie najnowszy K-Lite Codec Pack oraz Kazaa Lite mega codec pack

  2. Odinstaluj wszystkie kodeki jakiekolwiek instalowałeś (te z Dodaj/Usuń programy i te których tam nie ma, a są tylko w menu PROGRAMY) !!

  3. Zainstaluj kodek KAZA LITE MEGA CODECK PACK zaznaczając wszystkie kodeki i programy - WSZYSTKO! !!

  4. Odinstaluj KAZA LITE MEGA CODEC PACK

dlaczego tak?

Kaza Codec ma dobry instalator i jeszcze lepszy deinstalator. Instalując wszystko co można nadgrywamy kodeki wcześniej instalowane w najróżniejszy sposób i z najróżniejszymi programami, odtwarzaczami itp.

Jeżeli następnie odinstalujemy KAZE CODEC usuniemy większość śmieci! !!

  1. Przeczyść rejestr

  2. Zainstaluj ściągnięty K-Lite Codec Pack ze standardowymi ustawieniami

  3. Napisz jaki efekt :smiley:

nie wiem jakie kodeki odinstalować bo mam windows media center i jest tam tych kodeków pełno natywnie, na pewno jakieś sie gryzą. Odinstalowałem ffdshow ale nadal to samo, próbowalem uzywać innych odtwarzaczy to tylko na vlc działa normalnie ale ten odtwarzacz mi nie podchodzi zupełnie. :?