Reinstalacja Winodws 7 - potrzebuję płyty instalacyjnej

Hej,

mam laptopa Dell Inspiron z jednym złączem SATA 3. Kupiłem sobie dysk SSD który chciałbym włożyć na miejsce starego, talerzowego. Niestety jest problem - na komputerze był preinstalowany Windows 7 Home Premium 64bit. Chciałbym go od nowa zainstalować (trochę uszkodziłem sobie system - nie działa Instalator Windows). Utworzyłem narzędziem Dell’a nową partycję recovery na pendrive. Po zamontowaniu dysku okazało się, że potrzebuję mieć na dysku kopię Windows’a (myślałem o przywróceniu systemu za pomocą tej partycji). Pytałem się znajomych, czy nie mają płyty instalacyjnej, ale większość ma laptopy tak jak ja. Nie wiecie skąd mógłbym legalnie pobrać Windows 7 Home Premium 64bit?

enedil , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Legalnie - ciężki temat, raczej na 99% nie, podobno można z Microsoft Technet

Już udało mi się znaleźć odpowiednie linki do obrazu dysku z jakiejś strony Microsoftu. Co do tego GIT’a, to dokładniej laptop mojej mamy (czasem też go używam), która nie jest obeznana za bardzo w komputerach. Na moim właśnie mam stawiać Fedorę 20 :slight_smile:

EDIT: Mam ten sam link, co podany w Twoim ostatnim odnośniku.