Reinstall visty, Reinstalowane tylko z poziomu PE? Co to?!

Otóż chciałem sobie reinstalnąĆ viste ponieważ wleciało mi dużo wirusów :confused: Gdy chce reinstalnąĆ i wkładam płyte wyskakuje to

oz5cgzx084zoxennv8y9.jpg

Ehhh :confused: Niw dziw się, że masz taki komunkay skoro botujesz instalację spod windowsa… :confused: Jeżeli chcesz odnowa wgrać windowsa musisz wsadzić płytę z windowsem do napędu uruchomić poniwnie komputer, wejść w bios, odszukać boot sequence albo device bios priority i jako 1st boot device ustawić napęd, zapisać zmiany(zazwyczaj jest to klawisz F10) kiedy pojawi się komunikat żevy wcisnąć dowolny klawisz aby uruchomić z płyty dvd wciskasz np. enter i dopiero bierzesz się za instalację visty…

Szczerze? W ogóle nie pomogło!

Dałem jako 1st boot device [CD ROM] i nadal “G$#@$”!

Proszę o pomoc.!

Jako 1st device nie ma być cd-rom tylko dvd-rom…

Dodane 28.03.2009 (So) 8:00

A tak właściwie, to po co się tak łatwo poddajesz i już robisz formata? Przeskanuj ma początek tym programem po zakończeniu skanowania klikniesz pokaż raport, zaznaczysz kwadraciki przy wszystkich infekcjach i klikniesz usuń. Po ukończeniu usuwania pokaże się log w którym będzie napisane co zostało usunięte a co nie. Jeżeli będzie pisało, że zostanie usnięty po ponownym uruchomieniu to uruchom komputer ponownie, wyłącz i włącz przywracanie systemu i przeskanuj komputer kaspersky online scanner’em kaspersky online scaner’em

Siwy666 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Piczer Skanowałem Combofix’em oraz Hijackiem. Usuwałem jakieś tam pliki. więc raczej bym musiał zrobić formata. Ale zobacze co z tym Kasperskym

To w takim razie podaj log z tgo skanowania i załóż temat w stosownym dziale, gdyż combofix nie usuwa wszystkich plików infekcji tylko te co ma w swojej bazie a resztę trzeba z logu wyłowić ręcznie i dać do usunięcia…

Piczer Ja usuwałem ręcznie pliki, najpierw skanik COMBOFIX’em. A później Hijackiem i ręcznie usuwałem kilka plików. A gdy chce odpalić np Mój komputer słysze taki dźwięk -*Tyk Tyk* i powtarza się co Hmm… 10 sekund? wtedy Explorer.exe przestaje działać i wszystko się sypie p;

Aha, w biosie Niemoge ustawić DVD-Rom NIEMAM takiej opcji :confused: proszę o szybką pomoc!

A skanowałeś komputer kapsersky online scanner’em?

Dodane 28.03.2009 (So) 14:23

A skanowałeś komputer kapsersky online scanner’em?

Skanowałem, kija wykrył :confused: Chce tego formata zrobić jak najszybciej. Weź zapodaj mi pomysł jakiś JAK GO ZROBIĆ, bo niemam tego DVD-Rom W Biosie!

To w takim razie najwyraźniej ma być cd-rom, więc ustaw na cd-rom, włóż płykę z vistą zapisz zmiany. Dalej już powineneś dać sobie radę…

Zrobiłem tak, lecz nadal powtarza się ten sam błąd :/~~!

Ok, to w takim razie poszukam coś na temat tego komunikatu i jak coś będę miał to się odezwę… A co do w ogóle za vista?

/edit

Hmm… nic nie znalazłem pozatym, że ten komunikat oznacza, że komputer ma być uruchomiony z płytki instalacyjnej visty bo wtedy uruchamia się środwosiko winpe i kreator instalacji systemu…

Vista, Home Premium. Aha, ale ja uruchamiam tak komputer…! Daje uruchom ponownie, późnie f12 i uruchamia się cdrom naciskam klawisz aby kontynować, on się włącza iz nowu BŁĄD!!

to nie wiem o co chodzi… Ja miałem to vistę i nigdy nie miałem problemów…

Pomóż ktoś p: proszę was !!

Dodane 28.03.2009 (So) 21:14

Dzięki all! A raczej dzięki PICZER! Działa.

Temat do Zamknięcia!