Reistalacja systemu na dysku ssd

Witam, parę lat temu kupiłem notebooka Asus K52jc. Wykonałem wtedy obraz systemu za pomocą oprogramowania od Asusa. Dotychczas gdy przywracałem system z płyt na dysk twardy wszystko było ok. Niedawno postanowiłem kupic dysk ssd,wsadziłem dysk do laptopa, jest widoczny w biosie. Postanowiłem, ze przywroce system z tych samych plyt ale ba dysk SSD, taka metoda zadziałala na komouterze stacjonarnym wiec myslalem ze i tu bedzie działać ale nie, po przywróceniu obrazu z plyt, pojawia sie windows is loading file, potem windows is starting i potem czerwony napis ERROR i can not open file c:\recovery.dat. Wie ktoś jak rozwiazac ten problem ?

Witaj,

 

jaka to wersja Windows 7? Po podaniu przez Ciebie wersji systemu, możemy poszukać obrazu ISO Windows 7 (link do ISO) i sobie nagrasz na płytę i zainstalujesz.

Program nie może otworzyć “C:\recovery.dat” - sprawdź czy jest na tym dysku recovery … jeśli jest a nie możesz dalej odpalić recovery to polecam świeżą instalację.

Support Asusa: napisali że z tych płyt recovery nie da sie przywrócić systemu na innym dysku.

System zainstalowałem z płyty i aktywowalem telefonicznie