Rejestr - jak cos cofnac

Przerabialem poradnik Robinhio z forum o optymalizacji xp i wprowadzilem do rejestru takie cos:

; Wyczyszczenie page file przy wyłączaniu

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management]

“ClearPageFileAtShutdown”=dword:00000001

Czyszczenie listy dokumentów podczas zamykania systemu

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer]

“ClearRecentDocsOnExit”=dword:00000001

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer]

“ClearRecentDocsOnExit”=dword:00000001

i cos jeszcze przez co komputer dluzej sie zamyka/wlacza

jak wrocic do poprzedniego stanu, standardowej wartosci ?

a zrobiłeś kopie ??

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=74592

właśnie nie ;p

bo robiłem to wszystk oręcznie 5 miechow temu, i tu znalazlem sposób żeby dodać to w 30 sekund a nie w 15 min i chcialem sprawdzić czy działa :oops:

a możecie mi podać wartości standardowe to zmienie ręcznie …

Wszystko się da tylko trzeba umieć. Więc nie pisz bzdur :evil:

Pyra Czy masz włączoną opcję przywracania systemu ?? Jeżeli tak to może z niej skorzystaj i powinno być ok :?

I na następny raz przed wprowadzeniem zmian w rejestrze rób jego kopię aby zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami poza tym to chyba w tym temacie o optymalizacji pisze żeby wykonać kopię zapasową rejestru.

Start --> uruchom --> regedit

Przechodzisz do tych kluczy i zmieniasz w każdym wartość na “0” :slight_smile:

przywracanie mam wyłączone

Bieniol dzieki, zaraz zrobie ;]

update

zrobiłem, dzieki a mam takie pytanie jeszcze, kiedyś przekopałem dużo poradników i zrobiłem sobie mały spis co zmienićżeby komp lepiej chodził i jak to zmienić na to rozrzeszenie reg, ze klikne 2 razy i samo mi to pozmienia

Kolega nie robił tego według poradnika 5 miesięcy temu bo poradnika wtedy nie było.

Pan Linux jest ostatecznie proszony o nie wprowadzanie userów w błąd na tym forum. Piszesz aby pisać nie sprawdzając nawet tego co.

Posty wprowadzające w błąd kosz.

nie pisałem ze z tego poradnika …

Faktycznie to pisałeś, ale to nie ma znaczenia.