Rejestr XP, RestrictRun, zablokowanie konta

Na jednej stronie było napisane że w kluczu RestrictRun należy zrobić listę programów zablokowanych, a na innej że programów NIEzablokowanych. W każdym razie zrobiłem coś żle i mam zablokowane wszystko, nawet “regedit.exe”. Żeby to naprawić zalogowałem się jako Administrator, uruchomiłem Edytor rejestru, chciałem Załadować gałąź rejestru z wpisami tego zablokowanego konta ale wyskakuje “Odmowa dostępu”. Jak mam odblokować to konto ?

P.S.

Jak powinno się używać wpisu “RestrictRun” bo w google natrafiłem na sprzeczne informacje.

Pewnie sie logowałeś do administratora w normalnym trybie .To nie jest pełny administrator.

Aby mieć pełny dostęp do Administratora systemy musisz sie zalogować w trybie awaryjnym

Restart kompa do trybu awaryjnego . Dopiero wtedy wybierasz -Administrator.

Niestety jestem teraz w trybie awraryjnym i jestem zalogowany jako Administrator. Nadal “Odmowa dostępu” nie wiem jak to jest możliwe, wszystko robie chyba dobrze.

Mam jeszcze taki pomysł żeby odpalić kompa płytką zrobiąną programem BartPE (mogłem się pomylić w nazwie), może tam będzie się dało edytować rejestr. Wieczorem napisze czy się udało.

edit

Zrobiłem tak jak pisałem i działa. W BartPE mogłem zmieniać wszystkie rejestry.

eeeee… dzięki za nic :D:D:D